Origin ve Uplay açılmıyor

Merhabalar, arkadaşlar bende de aynı sorun var bende kablonet kullanıcısıyım ama kadıköyde değilim genel bir sorun olabilir diye düşünüyorum. Origin, Epic ve uPlay dışında 1 saat öncesine kadar twitch'te de yayınlar oynatılmıyordu ama twitch düzeldi diğerlerinde hala sorun yaşıyorum. Çözebilirseniz bilgilendirirmisiniz ?

Merhabalar, arkadaşlar bende de aynı sorun var bende kablonet kullanıcısıyım ama kadıköyde değilim genel bir sorun olabilir diye düşünüyorum. Origin, Epic ve uPlay dışında 1 saat öncesine kadar twitch'te de yayınlar oynatılmıyordu ama twitch düzeldi diğerlerinde hala sorun yaşıyorum. Çözebilirseniz bilgilendirirmisiniz ?
evet twitch yayınları da aynı şekilde bazen açılıyor bazen siyah ekran kalıyor. Sorunun kaynağı belli oldu bekleyeceğiz.
Sizde türksat'ı arayarak arıza kaydı oluşturun daha hızlı çözsünler.

Son düzenleme:
Arkadaşlar durumunda bir gelişme olan varmı ? Benim aldığım cevap hep aynı " arıza kaydınız direktörlüğe ulaştı oradan uzaktan erişimle çözecekler " sorun devam ediyor direktörlüğe ulaşmanın da bir yolu yok

Arkadaşlar durumunda bir gelişme olan varmı ? Benim aldığım cevap hep aynı " arıza kaydınız direktörlüğe ulaştı oradan uzaktan erişimle çözecekler " sorun devam ediyor direktörlüğe ulaşmanın da bir yolu yok
Benim de sorunum devam ediyor, bugün tekrar arayacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
sorun çözüldüğünden beri eskiye göre bir yavaşlık varmı bağlantınızda. ben 60 ping ile oynadığım oyunları 150 ping ile oynuyorum yoğun saatlerde. gece 12 olunca saat tekrar normale dönüyor eskiden böyle değildi =(

Onu farketmedim ama bende netflixten birşeyler izlemeye çalıştığımda sanki 5mbps internetim varmış gibi bir saat açılmasını bekliyorum sonra en düşük kalitede başlıyor filmler.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı