Orijinal DS4 nasıl anlaşılır?

reredo

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Sahibinden de param güvende aracılığıyla aldığım bu kol bana orijinalmiş gibi gelmiyor. Çok büyük ihtimal replika. Tahmin ettiğim gibi replika ise iade edeceğim. L2 r2'ler de bir garip geldi daha önce orijinal kullandığım için direkt fark ettim.

Dosya Ekleri

• IMG_20210522_143422.jpg
    IMG_20210522_143422.jpg
    119,9 KB · Görüntüleme: 50
Fiyat çok önemli. Ayrıca konu hakkında Youtube'da bir sürü video mevcut. Özel renkli bir DS4 600 TL den ucuz olmaz.
fiyatı zaten beni şaşırtmıştı v2 kırmızı model 260tlye aldım. Sırf denemek için aldım denebilir çünkü arkadaş %100 orijinal demişti.

Ben zamanında 300'e almıştım şu an 550-600 arası bulunuyor.
Evet 700 den ucuza varmış şuan. 680 tl falan. Aslında kastım 250-350 tl arası fiyatlara satılan kırmızı DS4 lerden aldıysa büyük ihtimalle orjinal olmadığıdır.
fiyatı zaten beni şaşırtmıştı v2 kırmızı model 260tlye aldım. Sırf denemek için aldım denebilir çünkü arkadaş %100 orijinal demişti.
Orjinal olduğunu düşünmüyorum malesef :)

Hocam replika olması muhtemel. Aynı seri numaralı kolu bir kişi daha almış ve onarım için siteye kayıt etmeye çalışınca site kolu tanımamış. Buyrun tweet:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı