Orijinal DualSense nereden alınır?

Hocam memnunum iade konusundada çok açıklar bir sıkıntı olacağını sanmıyorum. Boraz kol hakkında konuş dersen Sony Update yapınca her türlü oyunda görüyor görmediği yerdede DS4Windows veya DualSenseX kullanabilirsin DSX almana gerek yok ben aldım iade ettim. Zaten çoğu oyun görüyor nadiren görmüyor.

Hocam bir de yorumları okudum kapalı kutu gelmedi diyen insanlar vardı. Umarım kapalı kutu gelir. Son sürüm ve kapalı kutu gelirse tadından yenmez :D. Ayrıca geri dönüş yaptığınız için teşekkürler.

Konuyu patlatıyorum ama bir yardım lazım ya. Amazon.com.tr bunu aldım adagan teknoloji diye bir yerden
Ürün henüz gelmedi ve sanırım ithalatçı garantili. Eğer bir sorun olursa nasıl oluyor çözümü biliyor musunuz? Hafta sonu olduğu için satıcıya ulaşamıyorum hiçbir türlü. Yardım lazım. Acaba iptal mi etsem? Bir de bu drift sorunu olan model mi acaba? Toplu sormuş oldum eğer cevaplıyacak birisi varsa.

Hocam bir de yorumları okudum kapalı kutu gelmedi diyen insanlar vardı. Umarım kapalı kutu gelir. Son sürüm ve kapalı kutu gelirse tadından yenmez :D. Ayrıca geri dönüş yaptığınız için teşekkürler.
yanlış okumadıysam senin de adagan teknoloji. bir sıkıntı oldu mu dostum?

Konuyu patlatıyorum ama bir yardım lazım ya. Amazon.com.tr bunu aldım adagan teknoloji diye bir yerden.
Ürün henüz gelmedi ve sanırım ithalatçı garantili. Eğer bir sorun olursa nasıl oluyor çözümü biliyor musunuz? Hafta sonu olduğu için satıcıya ulaşamıyorum hiçbir türlü. Yardım lazım. Acaba iptal mi etsem? Bir de bu drift sorunu olan model mi acaba? Toplu sormuş oldum eğer cevaplıyacak birisi varsa.

Yanlış okumadıysam senin de adagan teknoloji. Bir sıkıntı oldu mu dostum?

Hocam bugün geldi. Ürün kapalı kutuda ve t1b son sürüm geldi.

Konuyu patlatıyorum ama bir yardım lazım ya. Amazon.com.tr bunu aldım adagan teknoloji diye bir yerden

yanlış okumadıysam senin de adagan teknoloji. bir sıkıntı oldu mu dostum?
Üründe sorun olması halimde Eurosia garantili olmadığından direkt mağaza ile görüşmeniz gerek Eurosia garantili dualsenseler pahalı oluyor genellikle 3.5k-4k arasında geziyor drift sorunu olan modeli bilmiyorum hangi serisinde var o sıkıntı t1 mi?

Üründe sorun olması halimde Eurosia garantili olmadığından direkt mağaza ile görüşmeniz gerek Eurosia garantili dualsenseler pahalı oluyor genellikle 3.5k-4k arasında geziyor drift sorunu olan modeli bilmiyorum hangi serisinde var o sıkıntı t1 mi?
hangi seride var bende tam bilmiyorum ama sanırım t1 olması lazım A yada b yazmayan inş o seri gelmez.

Geri
Yukarı