Orijinal iPhone 7 batarya nereden alınır?

Merhaba. Bana düz iPhone 7 ve düz iPhone 6 batarya lazım. Orijinal nereden satın alabilirim site olarak?
Bunu buldum orjinal mi bilmiyorum satıcı orjinal olduğunu iddia ediyor bir tık pahalı geldi bakabilirsiniz

Orjinal batarya bulman şöyle söyliyim imkansız anca çıkma bulursun oda pil sağlığı 80 85 max 90 olur çünkü iphone7 5-6 senelik cihaz. tavsiyem Deji almandır. Piyasada orjinal başlığıyla satılan hiç bir batarya orjinal değildir apple logosuna aldanma pilin üstündeki

Bunu buldum orjinal mi bilmiyorum satıcı orjinal olduğunu iddia ediyor bir tık pahalı geldi bakabilirsiniz
hocam daha apple in logosu yok orjinal olacağını sanmıyorum Apple iphone 7 Batarya Pil Fiyatları ve Özellikleri

Orjinal batarya bulman şöyle söyliyim imkansız anca çıkma bulursun oda pil sağlığı 80 85 max 90 olur çünkü iphone7 5-6 senelik cihaz. tavsiyem Deji almandır. Piyasada orjinal başlığıyla satılan hiç bir batarya orjinal değildir apple logosuna aldanma pilin üstündeki

2 tane buldum aralarındaki fark kapasite mi?
Kullandıysanız tavsiye edermisiniz sipariş vereceğim.

Pahalı olanın mAh değeri fazla. Şarjı daha uzun gider yani.

2 tane buldum aralarındaki fark kapasite mi?
Kullandıysanız tavsiye edermisiniz sipariş vereceğim.

Yetkili Apple servisleri harici sıfır orijinal batarya bulamazsınız. En fazla çıkma batarya bulabilirsiniz.

Bütçe orijinale yetmiyorsa en azından yukardaki arkadaşın önerdiği Deji'yi alın. Orijinal adı altında satılan ne idüğü belirsiz pillerden daha iyidir.

Geri
Yukarı