Orijinal iPhone 7 ekranı tavsiyesi

Apple'larda, daha doğrusu iPhone'larda türlerce ekran var. A, A+, A++, orijinal kalite, yan sanayi gibi gibi.
En iyisi şu olacaktır, ya çok uyguna bir ekran alabilirsiniz.
Ya da ekran çatladığını belirtmişsiniz. Vakumlu cam değişimi yapan firmalarda camı değiştirebilirsiniz. Böylece ekranın kalitesi aynı kalacaktır.

Ekranı çatladı. Ben de Apple’a 1000 küsur lira ödemek istemiyorum. Orijinal alıp kendim takacağım ama orijinal olması şart mıdır? Ekran tavsiyelerinizi bekliyorum.

Aynı telefonun aynı modeli bende de var. Ekranın değiştirmek istedim açtım ve küçük üçken vida kullandığı gördüm var mı öyle bir tornavidonuz?

Aynı telefonun aynı modeli bende de var. Ekranın değiştirmek istedim açtım ve küçük üçken vida kullandığı gördüm var mı öyle bir tornavidonuz?
Kasadaki vida diyorsanız onun için özel bir vida var. Açtım demişsiniz gerçi, ama ne vidası anlamadım.
Bu arada, iPhone sökecekseniz vida sıralamasına mutlaka dikkat edin. Yanlış takmayın, yoksa telefonla yolları ayırma vakti gelebilir.

Üçken vida çok küçük boyutu ne yaptıysam açamadım ben. Özel bir tornavida lazım sanırım.
Bahsettiğiniz tornavida bu mu?
WhatsApp Image 2020-07-31 at 11.32.53.jpeg

Apple'den başka orijinal ekran bulabileceğin bir yer yok sadece yan sanayi kaliteleri var o kadar.
Revizyon ekran satan yerler var.

Yeni konular

Geri
Yukarı