Orijinal kırmızı DS4 nereden alınır?

Traviss Bickle

Kilopat
Makaleler
5
Selamlar.

İndirimler bitmeden aşağıdaki renkte DualShock 4 almak istiyorum. Yenilenmiş ürün almak istemiyorum. Alabileceğim bir yer bulamadım. Sizlere danışmak istedim.
1613382037575.png

İstediğim, yukarıdaki renkte ve yenilenmiş olmayan bir DS 4'ü olması gereken fiyat ile almak. 450 TL. Nereden alabilirim?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bakır ya da turuncu renkler de aynı fiyatta olmak koşuluyla kabul edilebilir benim için.

Son düzenleme:
:)
Bir tek bunu bulabildim fakat, tükenmiş. :(

:)
Peki hocam, evimi satıp alıyorum. :)

Var mı alabileceğim bir yer? Hiçbir yerde bulamıyorum.

Bir tek bunu bulabildim fakat, tükenmiş. :(
Hocam, şu an var gözüküyor.

Hocam siz kırmızı rengini yakından görüp beğendiniz mi? Bazen resim ile gerçekte fark edebiliyor renk tonları. Ben de alacağım da, kırmızı ve beyaz arasında kaldım karar veremedim :)

Hocam siz kırmızı rengini yakından görüp beğendiniz mi? Bazen resim ile gerçekte fark edebiliyor renk tonları. Ben de alacağım da, kırmızı ve beyaz arasında kaldım karar veremedim :)
Hocam şu 'unboxing' videosu size yardımcı olacaktır. Bu arada kırmızı olanı zar zor Bursa'dan İstanbul'a getirtiyoruz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Hocam şu 'unboxing' videosu size yardımcı olacaktır. Bu arada kırmızı olanı zar zor Bursa'dan İstanbul'a getirtiyoruz.

Hayırlı olsun hocam, güzel görünüyor ben de aldım, umarım memnun kalırız.

Yeni konular

Geri
Yukarı