Orijinal olmayan Windows 10 çökme sorunu

Luciferss

Hectopat
Yakın zamanda yeni bir bilgisayar aldım ama Windows 10 için param kalmadığından korsan yüklettim. Bir süre sorunsuz çalıştı ama sonra çöküp tekrar açılmaya başladı. Birkaç yerde Windows Defender açık olduğundan olabileceğini gördüm, Defender'ı kapattım ama tekrar olacak diye korkuyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Microsoft'un sitesinden indirdiğiniz Windows 10 ile temiz bir kurulum yapın. Deneme süresinde çöküp çökmediğini kontrol edin. Bütçeniz yoksa, N11 gibi yerlerden alabilirsiniz.

Güvenilir midir N11 gibi yerlerden alınan Windows'lar?
Güvenli midir onu bilmiyorum lakin korsan yazılımlar kullanmaktan iyidir. Size satıcı sadece ürün anahtarı vermiyor. Patlayıp patlamayacağını ben garanti edemem lakin bugüne kadar sorun yaşayan da duymadım. Size alternatif sundum sadece.
Bu deneme sürümlerine korsan atılabiliyor mu?
Derken? Korsan atmak nedir?

Güvenli midir onu bilmiyorum lakin korsan yazılımlar kullanmaktan iyidir. Size satıcı sadece ürün anahtarı vermiyor. Patlayıp patlamayacağını ben garanti edemem lakin bugüne kadar sorun yaşayan da duymadım. Size alternatif sundum sadece.
Derken? Korsan atmak nedir?
Site kurallarını bilmediğim icin soylemek istemedim. KMS tarzi programlarla lisansli yapilabiliyor mu?

KMS yöntemleri, PC'nizde sahte bir Microsoft Güvenlik Sistemi kurup, kendini ona orijinalmiş gibi göstermesinden ibaret. Lisanslı dediğiniz şey, gerektiğinde Microsoft'u arayıp destek alabileceğiniz bir şey. Sadece görünüşte orijinal olur. Böyle programları biz önermiyoruz. Bilgisayarınıza aşırı yük bindiriyor ayrıca.

KMS yöntemleri, PC'nizde sahte bir Microsoft Güvenlik Sistemi kurup, kendini ona orijinalmiş gibi göstermesinden ibaret. Lisanslı dediğiniz şey, gerektiğinde Microsoft'u arayıp destek alabileceğiniz bir şey. Sadece görünüşte orijinal olur. Böyle programları biz önermiyoruz. Bilgisayarınıza aşırı yük bindiriyor ayrıca.
Peki deneme surumu bittigi zaman kullanma devam edebiliyor muyuz?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı