Orijinal Oyunlar En Ucuz Fiyatlarla Nasıl Satın Alınır?

Selam arkadaşlar. Orijinal oyun almaya niyetlenen ama çok pahalı olduğunu gören arkadaşlarımız için aşağıdaki gibi bir video hazırladım. Elimden geldiğinde iyi-kötü bir şeyler anlatmaya çalıştım umarım beğenirsiniz ve faydam dokunur.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Anlatımını değiştirmelisin. Korktuğun çekindiğin bir öğretmenin seni tahtaya kaldırmış gibi bir anlatım olmuş. Arkadaşlarına konuşurcasına samimi ve akıcı olmaya bak. Çekinme, kendine güvenmelisin. Kanalını inceledim, yeni başlamışın görüntülenmeler fena sayılmaz. Daha da ilerletirsin. Dediğim gibi anlatımı değiştir, arkadaş ortamında gibi rahat ol ki bir kitlen olsun. Takip ettiğin oyuncu kanalları illa ki vardır. Onları taklit etme ama sıkı takip et. Eksiklerini görüp gidermeye bakarsın. Pes15 videolarına koyduğun önizleme resimlerinde, kendi fotoğrafın var evet bunları koy tabi ki ama fotoğraf sağ taraftan kesik duruyor. Onlara dikkat et, farklı ve tam çıktığın bir fotoğrafını kullanabilirsin. Photoshop benzeri bir programlar fotoğrafın etrafına beyaz çizgiyle kenarlık yap. Photoshopta fotoğrafı seçip layer özelliklerinden halledebilirsin. Güzel bir noktayı anlatmışsın videoda, tebrik ederim. Başarılar.

Anlatımını değiştirmelisin. Korktuğun çekindiğin bir öğretmenin seni tahtaya kaldırmış gibi bir anlatım olmuş. Arkadaşlarına konuşurcasına samimi ve akıcı olmaya bak. Çekinme, kendine güvenmelisin. Kanalını inceledim, yeni başlamışın görüntülenmeler fena sayılmaz. Daha da ilerletirsin. Dediğim gibi anlatımı değiştir, arkadaş ortamında gibi rahat ol ki bir kitlen olsun. Takip ettiğin oyuncu kanalları illa ki vardır. Onları taklit etme ama sıkı takip et. Eksiklerini görüp gidermeye bakarsın. Pes15 videolarına koyduğun önizleme resimlerinde, kendi fotoğrafın var evet bunları koy tabi ki ama fotoğraf sağ taraftan kesik duruyor. Onlara dikkat et, farklı ve tam çıktığın bir fotoğrafını kullanabilirsin. Photoshop benzeri bir programlar fotoğrafın etrafına beyaz çizgiyle kenarlık yap. Photoshopta fotoğrafı seçip layer özelliklerinden halledebilirsin. Güzel bir noktayı anlatmışsın videoda, tebrik ederim. Başarılar.
Teşekkür ediyorum, henüz acemiyim ve her gün kendimi geliştirmeye çalışıyorum söylediklerinizi dikkate alacağım. Yorumunuz için teşekkür ederim. :)

Çok güzel olmuş. Birde G2A'yı eklesiydin güzel olurdu.
G2A'yı videonun sonuna doğru söyledim ama aşırı derecede kişi G2A'yı derinlemesine tanıttığı için pek fazla konuşmayıp geçtim. Yorumun için teşekkür ederim.

------
Bu arada YouTube hesabı olan arkadaşlar destek verebilirse sevinirim. Kesinlikle reklam gibi bir amacım yok yalnızca videolarımın daha çok kişiye ulaşmasını ve insanların bilgilenmesini istiyorum.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı