Orijinal Oyunlar En Ucuz Fiyatlarla Nasıl Satın Alınır?

Selam arkadaşlar. Orijinal oyun almaya niyetlenen ama çok pahalı olduğunu gören arkadaşlarımız için aşağıdaki gibi bir video hazırladım. Elimden geldiğinde iyi-kötü bir şeyler anlatmaya çalıştım umarım beğenirsiniz ve faydam dokunur.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunların en ucuz olduğu site kesinlikle G2A dır . Biraz riski vardır fakat korsanından daha ucuza alabileceğiniz tek sitedir . Ve bazı twitch üzerinden yayın yapanların kanalında indirim kodu bulabilirsiniz .

Oyunların en ucuz olduğu site kesinlikle G2A dır . Biraz riski vardır fakat korsanından daha ucuza alabileceğiniz tek sitedir . Ve bazı twitch üzerinden yayın yapanların kanalında indirim kodu bulabilirsiniz .
G2a değil. Çoğu oyun diğer sitelerde daha ucuz. Allkeyshop en ucuzdan en pahalıya doğru sıralıyor key satan yabancı siteleri. Mesela Fifa 15'i 25 euroya bulabiliyorken G2A'da 30 euro :)

G2a değil. Çoğu oyun diğer sitelerde daha ucuz. Allkeyshop en ucuzdan en pahalıya doğru sıralıyor key satan yabancı siteleri. Mesela Fifa 15'i 25 euroya bulabiliyorken G2A'da 30 euro :)
G2A'nın kullanıcısı olarak hiç bir sorun ile karşılaşmadım . Ve bu tür sitelerin %99'u güvenilmezdir . Fakat G2A herkesin güvendiği ve isimini duyurmuş bir sitedir . Bu kadar ucuz olmasının sebepleri steam veya origin gibi kendileri değil onu kullanan satıcıların oyunu satmasıdır . Ve bu arada G2A'da TL desteği mevcuttur . Eğer fifa 2015 almak istiyorsan G2A'da 30 USD'ye alabilirsin . Ve %3 indirim kodu istiyorsan PL96 yazman yeterli :)

G2A'nın kullanıcısı olarak hiç bir sorun ile karşılaşmadım . Ve bu tür sitelerin %99'u güvenilmezdir . Fakat G2A herkesin güvendiği ve isimini duyurmuş bir sitedir . Bu kadar ucuz olmasının sebepleri steam veya origin gibi kendileri değil onu kullanan satıcıların oyunu satmasıdır . Ve bu arada G2A'da TL desteği mevcuttur . Eğer fifa 2015 almak istiyorsan G2A'da 30 USD'ye alabilirsin . Ve %3 indirim kodu istiyorsan PL96 yazman yeterli :)
Ben nereden ucuz ise oradan alıyorum oyunlarımı daha hiç bir sıkıntısını görmedim oyunlarımın bu zamana kadar. :) Daha ucuzu varken daha pahalıya almak olmaz. :) Ama iyi araştırmak lazım. Hem G2A'da pek tekin site sayılmaz. Ubisoft bir ara G2A'dan oyun alanların oyununu sildi. :)

Evet bu konuda haklısın ubisoft benimde oyunumu sildi . 2 hafta sonra baktığımda FarCry 4'üm tekrar çalışır duruma geldi ve G2A özür mesajı attı . Eğer kodum açılmasaydı paramı geri vereceklerdi . Dediğim gibi bu siteler satış yapmıyorlar oradaki kullanıcılar satış yapıyor ve G2A bu kadar ilgili ve güvenli iken adını daha önce hiç duymadığım Allkeyshop'tan alışveriş yapmaman senin yararına .

Evet bu konuda haklısın ubisoft benimde oyunumu sildi . 2 hafta sonra baktığımda FarCry 4'üm tekrar çalışır duruma geldi ve G2A özür mesajı attı . Eğer kodum açılmasaydı paramı geri vereceklerdi . Dediğim gibi bu siteler satış yapmıyorlar oradaki kullanıcılar satış yapıyor ve G2A bu kadar ilgili ve güvenli iken adını daha önce hiç duymadığım Allkeyshop'tan alışveriş yapmaman senin yararına .
Yorumun için teşekkür ederim ama allkeyshop'u oyun aldığım bir site olarak anladıysan izlememişsin demektir. :) Ki duymamanda bence senin hatan, oyun alırken iyice araştırıp nerde en ucuz fiyata onu öğreniyoruz allkeyshoptan ve ayrıca alacağın siteyi derinlemesine incelersen ve araştırırsan hiçbir sıkıntı yaşamayacağına eminim. (y)

Güncel kalsın dostlar.:)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı