Orijinal PS4 kolu almaya değer mi?

Fındık7518

Centipat
Daha fazla  
Biliyorsunuz ki orijinal PS4 kolları oldukça pahalı fakat telefonda ve bilgisayarda kullanmak için gamepad almak istiyorum sizce para biriktirip internetteki çakma oyun kollarından mı alayım yoksa orijinal PS4 kolu mu alayım?

çakma kollarda aşırı gecikme oluyor,malzeme kalitesi de orjinalinki kadar iyi değil.

Xbox kolu öneririm. El ergonomisi çok iyi. İlk aldığında alışık olmadığın için farklı gelecek ama alışınca yıllarca neden kendime acı çektirmişim diyeceksin. Ayrıca xbox ile pc uyumluluk sorunuda yaşamadan başka bir uygulama kullanmadan sorunsuz kullanabiliyorsun.

Xbox kolu öneririm. El ergonomisi çok iyi. İlk aldığında alışık olmadığın için farklı gelecek ama alışınca yıllarca neden kendime acı çektirmişim diyeceksin. Ayrıca xbox ile pc uyumluluk sorunuda yaşamadan başka bir uygulama kullanmadan sorunsuz kullanabiliyorsun.
xbox controllerlarında claw oynanamıyor (iki parmak tetik tuşlarında baş parmak analogda bir parmak sağ tuşlarda)

xbox controllerlarında claw oynanamıyor (iki parmak tetik tuşlarında baş parmak analogda bir parmak sağ tuşlarda)
Pc de hangi oyunu o el pozisyonunda oynayacaksın ki? Shooter oyunu zaten pc de mouse klavye oynuyosun. Yıllardırda fifa,forza oynadım herhangi bir sıkıntı yaşamadım (F1,nfs vb de eklenebilir listeye). Kaldıki elin o pozisyona gelmesi zaten anlık hareketler için lazım olacaktır. Ben xbox kolundan önce uzun süre ps3-ps4 ve yan sanayi (rampage vb) gibi kollar kullandım. En rahat ettiğim Xbox kolu oldu.

1664896722261.jpeg

Bu tutuşu kaç oyunda yapıyorsunuz ki ?

Geri
Yukarı