Orijinal San Andreas vs. Definitive Edition

Dost Kayaoğlu oyun çok sorunlu orijinal 2020 yılında bile oynanmaz diyordu. Vice City oyununun Definitive sürümünü deneyim ettim orijinalinden daha iyi bir deneyimdi ben orijinal vcyi de oynadım San Andreas'ta da bu durum böyle mi diye sormak için konuyu açtım.
Hocam buradan modu indirip bir deneyin isterseniz. GTA SA: Definitive Edition | D.E.P

Hocam buradan modu indirip bir deneyin isterseniz. GTA SA: Definitive Edition | D.E.P
Hocam modu deneyemem şu an. Mod kurmayı bilmiyorum çünkü.

1693167377518.png

Oyunlar böyle gözüküyor şu an kütüphanede.

Hocam modu deneyemem şu an. Mod kurmayı bilmiyorum çünkü.

Eki Görüntüle 1920356
Oyunlar böyle gözüküyor şu an kütüphanede.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
hocam şu video'yu izleyerek modu kura bilirsiniz orijinal oyuna.

Her ne kadar beklentilerin altında kalmış olsa da Definitive Edition versiyonunu oynamalısın. Orijinal SA'yı oynanabilir hale getirmek için downgrade edip + 4-5 tane mod kurmak gerekiyor ve bu modlar bazen çökmelere sebep olabiliyor.

Her ne kadar beklentilerin altında kalmış olsa da Definitive Edition versiyonunu oynamalısın. Orijinal Sa'yı oynanabilir hale getirmek için downgrade edip + 4-5 tane mod kurmak gerekiyor ve bu modlar bazen çökmelere sebep olabiliyor.

1693168133600.png

İndirmeyi başlattım. Orijinal sürüme de mod kuracağım deneyip göreceğiz artık. Paylaşımlı hesap olduğu için tereddütlüyüz aslında çünkü hesap oynarken patlarsa savei hiçbir yere aktaramam.

Orjinalini oynamanızı öneririm. Definitive Edition gerçekten de Rockstar'ın tarihinde şu ana kadar çıkarttığı hafif tabir ile söylersek en ''Tırt'' şey. Oyundaki görüş alanı mesafesini/ufuk çizgisindeki sisi sıfırlamışlar (Grafiker veya oyun tasarımcısı arkadaşlar doğru terminolojiyi bilirler ben bu kadar tanımlayabildim). Bu da haliyle oyunun içerisindeki optik derinlik ve uzaklık algısını da yok etmiş. Yani Las Venturas'tan, Los Santos'u falan görebilmek hoş olmamış.

Orijinalini oynayın ve mümkünse downgrade edin ve üzerine birkaç mod yükleyin. Sonrasında mükemmel bir oyun sizi bekliyor.

Orijinalini oynayın ve mümkünse downgrade edin ve üzerine birkaç mod yükleyin. Sonrasında mükemmel bir oyun sizi bekliyor.

Downgrade edemedim hala nasıl ediliyor? Oyunda çok fazla ilerledim orijinalde. Ama silah kontrolü kötü geldi o yüzden ginput kurmak için downgrade etmem gerekiyormuş.

Downgrade edemedim hala nasıl ediliyor? Oyunda çok fazla ilerledim orijinalde. Ama silah kontrolü kötü geldi o yüzden ginput kurmak için downgrade etmem gerekiyormuş.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı