Orijinal San Andreas vs. Definitive Edition

Smuya

Hectopat
Makaleler
7
Selam arkadaşlar, ben de zamanında 20TL'ye GTA Trilogy olarak aldığım San Andreas var. Onu mu oynayayım yoksa paylaşımlı hesaptan edindiğim Definitive sürümünü mü? Paylaşımlı olduğu için bir tık patlama riski de oluyor, o yüzden acele ederek oynarım. Orijinal ise yayıla yayıla rahat rahat oynayabilirim ama orijinal sorunlu diyorlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam arkadaşlar, ben de zamanında 20TL'ye GTA Trilogy olarak aldığım San Andreas var. Onu mu oynayayım yoksa paylaşımlı hesaptan edindiğim Definitive sürümünü mü? Paylaşımlı olduğu için bir tık patlama riski de oluyor, o yüzden acele ederek oynarım. Orijinal ise yayıla yayıla rahat rahat oynayabilirim ama orijinal sorunlu diyorlar.
Orijinal çünkü oyunun içinde daha az bug var zaten 2 tane grafik modu yükle Definition Edition'dan daha canlı olur oyun.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Definitive sürümü bilmiyorum ama orijinal oyunu Steam'den aldıysan korsan sürüme göre eksiklikleri var videoyu izleyerek karar verebilirsin.

Ben orijinalini oynardım ama çok bug var. Downgrade+mod ile çözülüyor.

Orijinali oyna.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dost Kayaoğlu oyun çok sorunlu orijinal 2020 yılında bile oynanmaz diyordu. Vice City oyununun Definitive sürümünü deneyim ettim orijinalinden daha iyi bir deneyimdi ben orijinal vcyi de oynadım San Andreas'ta da bu durum böyle mi diye sormak için konuyu açtım.

Orijinalini düzenli olarak 2 senede bir bitiririm. Hiç bir sorun ile karşılaşmadım. Ayrıca Definitive berbat bir sürüm. Tavsiyem orijinal ile oynamanız. Hala daha orijinal sürümde aldığım hissi başka bir oyunda çok zor alıyorum.

Orijinal her zaman daha iyidir hocam. Definitive rezaleti oynamaya değmez. Orijinal oyuna Definitive Edition Project modunu yüklerseniz birde oyun baya canlı olur.
Dost Kayaoğlu oyun çok sorunlu orijinal 2020 yılında bile oynanmaz diyordu. Vice City oyununun Definitive sürümünü deneyim ettim orijinalinden daha iyi bir deneyimdi ben orijinal vcyi de oynadım San Andreas'ta da bu durum böyle mi diye sormak için konuyu açtım.

Geri
Yukarı