Orijinal şarj aleti kullanmak şart mı?

EdoMinato

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar iPhone'u kendi sitesinden alınan orijinal şarj aleti yerine başka hangi marka şarj aletleri ile şarj etmek gerekir?

Yeni 13 mini aldım. Apple'ın sitesinde 450 lira. Ama diğer Amazon vb. satıcılarda Apple şarj adaptörleri maksimum 200 lira.

Anker Ugreen Spigen gibi tanınmış markalar hem de.

Arkadaşlar IPhone'u kendi sitesinden alınan orijinal şarj aleti yerine başka hangi marka şarj aletleri ile şarj etmek gerekir?

Yeni 13 mini aldım. Apple'ın sitesinde 450 lira. Ama diğer Amazon vb. satıcılarda Apple şarj adaptörleri maksimum 200 lira.

Hocam Apple bir küfür edeceğim neyse b*k gibi iş yapıyor batarya ömrümü neyse ondan bir haftada %4 düşmüştü yan sanayi adaptörden.

Ad.

Arkadaşlar IPhone'u kendi sitesinden alınan orijinal şarj aleti yerine başka hangi marka şarj aletleri ile şarj etmek gerekir?

Adaptör evet ama kablo sıkıntı olmaz.

Orijinal olup olmaması değil vermesi gereken değeri ne kadar tutarlı veriyor o önemli. Mesela atıyorum 9V vermesi gerekiyor fakat 9.8v veriyor o zaman batarya ömründen ufak ufak çalar. 9'dan az veriyorsa şarj süresi uzar. YouTube'da videolar var oradan bakın.

FB_IMG_1664378078046.jpg

Geri
Yukarı