Orijinal Windows 10 Anahtarı Nereden Bulunur?

Hocam senin attığın linkle ePttAVM - Microsoft Windows 10 Pro Dijital İndirilebilir Lisans bu link arasındaki fark nedir?
Hocam retail key bir ömürlük lisans, yani anakartınızı değiştirmediğiniz sürece o keyi kullanabilirsiniz, hatta format atarken key ile giriş yapmanıza bile gerek yok, otomatik men Windows orjinal oluyor.
Bizzat kendim deneyimledim. Anakart değiştikten sonra aynı ürün anahtarını farklı bir anakartta aktif edebildim. Tek sistemde kullanıyor olmanız gerekiyor.

Buradaki adımları takip edin:

Tek bilgisayarda kullanılıyor demek aynı anda tek bilgisayarda kullanılıyor demek.
Valla bilemiyorum ben de olmadı, defalarca denememe rağmen, zaten çok da bir para değil 100 TL olsa da verilir 1300 TL vermektense 🙂

Hocam retail key bir ömürlük lisans, yani anakartınızı değiştirmediğiniz sürece o keyi kullanabilirsiniz, hatta format atarken key ile giriş yapmanıza bile gerek yok, otomatik men Windows orjinal oluyor.

Valla bilemiyorum ben de olmadı, defalarca denememe rağmen, zaten çok da bir para değil 100 TL olsa da verilir 1300 TL vermektense 🙂
Teşekkür ediyorum

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı