Windows 10 anahtarı nereden bulunur?

mustaine

Megapat
Yer
Anaheim, Los Angeles, CA
Daha fazla  
Merhabalar,

Laptopı ilk aldığımda içinde Windows 10 ile beraber geldi. Yakın zamanda teknik servise vereceğim ve onlar da işleri bitince format atıyormuş. Bunu yapınca Windows gitse bile anahtardan tekrar aktive etmek istiyorum. Altındaki etikette yazmıyordu gördüğüm kadarıyla. Ben de wmic path softwarelicensingservice get OA3xOriginalProductKey komutunu kullandım. 25 hanelik bir kod çıktı. Bu iş görür mü?

AIDATA64 programını kurunuz. Orada yazılımlar kısmında Windows anahtarınız görünecektir.

Ben de bir yerde gördüm ama nerede diyordum. Bakayım hemen.

Edit: Tamamdır, buldum. CMD'de yazan ile AIDA64'te yazan kodlar birbirinin aynısı. İş görür sanırsam :)

Ben de bir yerde gördüm ama nerede diyordum. Bakayım hemen.

Edit: Tamamdır, buldum. CMD'de yazan ile AIDA64'te yazan kodlar birbirinin aynısı. İş görür sanırsam :)
Aynı ise herhangi bir problem yaşayacağınızı zannetmiyorum, isterseniz şansa bırakmamak için lisansınızı e-mailinize bağlayabiliyorsunuz diye biliyorum, araştırmanızı öneririm.

Aynı ise herhangi bir problem yaşayacağınızı zannetmiyorum, isterseniz şansa bırakmamak için lisansınızı e-mailinize bağlayabiliyorsunuz diye biliyorum, araştırmanızı öneririm.

Ona da bakayım, teşekkürler 😁

Edit: O dediğiniz özellik sadece Win 10 Pro'da oluyor sanırım. İnternette gördüğüm kadarıyla insanlarda Etkinleştirme kısmında hesap ekle seçeneği varken bende yok.

@doruk_ustundag

Ona da bakayım, teşekkürler 😁

Edit: O dediğiniz özellik sadece Win 10 Pro'da oluyor sanırım. İnternette gördüğüm kadarıyla insanlarda Etkinleştirme kısmında hesap ekle seçeneği varken bende yok.

@doruk_ustundag
Ben Win10 Home Single Language kullanıcısıyım bağlayabildim, hiç bilemiyorum Microsoft'un garip işlerini :( .

Windows activation settings bölümüne geldiğinizde bu hesap bir Microsoft Hesabına bağlıdır diye bir yazı yazıyor bildiğim kadarıyla.

1632768881989.png

Çoktan yapmışım sanırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı