Orijinali Windows 7 olan laptopa 10 kurulur mu?

MEHM3TEMİR

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Bu laptopa SSD ve RAM upgrade yapmak istiyorum ama orijinal Windows 7 ve Windows 10 kurmak istiyorum ama sürücüleri kurabilir miyim Windows 7 de çalışan driverlar Windows 10'da çalışır mı?

Laptop: Lenovo Z580.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu laptopa SSD ve RAM upgrade yapmak istiyorum ama orijinal Windows 7 ve Windows 10 kurmak istiyorum ama sürücüleri kurabilir miyim Windows 7 de çalışan driverlar Windows 10'da çalışır mı?

Kendi sitesinde grafik sürücüsünün Windows 10 sürücüsü yok maksimum 8.1 sürücüleri var istersen Windows 10 indirip deneyebilirsin ama pek verimli olacağını sanmam 8.1 öneririm.

Windows 10 kurabilirsin ama gerek kaynak tüketimi gerek boyutuyla sizi zora sokabilir. AtlasOS Playbook'u yaparak bunun büyük ölçüde önüne geçebilirsiniz

Linux Mint gibi bir Linux dağıtımına da geçebilirsiniz.

Win 8.1 ideal, Win10 fazla gelir.

Kendi sitesinde grafik sürücüsünün Windows 10 sürücüsü yok maksimum 8.1 sürücüleri var istersen Windows 10 indirip deneyebilirsin ama pek verimli olacağını sanmam 8.1 öneririm.

Windows 10 kurabilir bir sıkıntı olmaz. Kendi sitesinde olmasa da NVIDIA/INTEL tarafında mevcut sürücüleri.

Yeni konular

Geri
Yukarı