Lenovo Z510 laptopa Windows 10 kurulur mu?

clickclakbum

Hectopat
Daha fazla  
  • 6GB RAM DDR3
  • GT740M
  • i5 4200U
  • 500GB HDD

Sistem bu şekilde, modifiyeli Windows 10 mu yoksa Normal Windows 10 mu kurmalıyım? Oyunlarda hangisi daha yüksek FPS kazandırır bana? Modifiyeli Windows 10 daha önce kullanmıştım.

• 6 GB RAM DDR3
  • GT740M
  • i5 4200U
  • 500GB HDD

Sistem bu şekilde, modifiyeli Windows 10 mu yoksa Normal Windows 10 mu kurmalıyım? Oyunlarda hangisi daha yüksek FPS kazandırır bana? Modifiyeli Windows 10 daha önce kullanmıştım.

Hocam modifiyeyi kendiniz yapmadığınız sürece performans artışı beklemeyin. Ayrca modifiyeyi kendiniz yaptığınız zamanda Max 5-10 FPS artışı olur ayrıca HDD'ye Windows 10 önermem 8.1 önerimdir size

• 6 GB RAM DDR3
  • GT740M
  • i5 4200U
  • 500GB HDD

Ah eski laptopum ahh. O laptop zehir gibidir normal Windows 10 kurun. MSI Afterburner ile ekran kartına biraz OC yaparsanız 5 -10 FPS artıyordu bilginiz olsun.( o cihazı satalı 3 yıl falan olmuştur o yüzden şu anki oyunlarda ne kadar fark eder bilmiyorum.) Bu arada SSD şart kesinlikle.

10 kur. Hatta modifiye etmeni ve wub kullanmanı öneririm.

Ssd varsa harika çalışır, yoksa 8.1 çok akıcı çalışır, hdd ile w10 kanser etmeden önce bir deneyip tecrübe etmenizde fayda var. W10 için çoğu parçanın önemi az, aşırı kaynak kullanımı direk hdd-ssd'ye yükleniyor

Yeni konular

Geri
Yukarı