Orta segment 600TL kulaküstü kulaklık önerisi

tamamdır hocam shp9500 cepte. peki bu ürün hakkında ne düşünüyorsunuz?

DJ kulaklığı olduğu için basslar, tizlere ve midrangeye göre önde olabilir diye düşünüyorum. sizce öyle midir? benim için tiz ve midrange daha önemli çünkü. maximum doğallık...

tamamdır hocam shp9500 cepte. peki bu ürün hakkında ne düşünüyorsunuz?

DJ kulaklığı olduğu için basslar, tizlere ve midrangeye göre önde olabilir diye düşünüyorum. sizce öyle midir? benim için tiz ve midrange daha önemli çünkü. maximum doğallık...
Bas ve tizleri daha iyi olur, open-back olanlarda bass closed-backe kıyasla daha az bass oluyor.

Senden başkası odada yoksa veya insanlar sesten rahatsız olmayacaksa SHP9500 al.

Bas ve tizleri daha iyi olur, open-back olanlarda bass closed-backe kıyasla daha az bass oluyor.

Senden başkası odada yoksa veya insanlar sesten rahatsız olmayacaksa SHP9500 al.
yani hocam yeri gelince dışarıda da dinlerim tabii ama basbas bağırttırmam dışarıda :) çok da dışarı vermiyordur diye düşünüyorum. shp9500 aşşırı hoşuma gitti çünkü, shp9600'ü varmış ama tr'de elde etmek çok zor... $130'a satılıyor yurtdışında...

bu ürün hakkında infonuz var mıdır? anker-soundcore ürününe kablo takıp dinleniyor mu acaba? onu anlamadım bir de... 3.5mm AUX kablosu demiş ama, sanırım kablo takıp da dinlenebiliyor...

yani hocam yeri gelince dışarıda da dinlerim tabii ama basbas bağırttırmam dışarıda :) çok da dışarı vermiyordur diye düşünüyorum. shp9500 aşşırı hoşuma gitti çünkü, shp9600'ü varmış ama tr'de elde etmek çok zor... $130'a satılıyor yurtdışında...
SHP9600'ın SHP9500'den daha kötü olduğunu duymuştum. Hem onu alacağına gidip aliexpressten X2HR alabilirsin, SHP9500'in yükseltilmiş hali gibi:

Buna bütçen yeter mi bilmiyorum.

bu ürün hakkında infonuz var mıdır? anker-soundcore ürününe kablo takıp dinleniyor mu acaba? onu anlamadım bir de... 3.5mm AUX kablosu demiş ama, sanırım kablo takıp da dinlenebiliyor...

Attığınki SHP9500 veya önerdiklerimle karşılaştıralamaz.

Takstar almak istiyorsan yeni modelini bulman lazım. Siyah ve 28 ohm, MH751 bu modelinden rebrand olduğu için önerirdim ama stokta yok ve bütçeni aşar. Sibilans ve birkaç şeyi iyileştiriliyor yeni modelinde.

O attığın Takstar Pro 82 yeni modeli mi bilmiyorum ama. İletişime geçebilirsen sor bence.

SHP9600'ın SHP9500'den daha kötü olduğunu duymuştum. Hem onu alacağına gidip aliexpressten X2HR alabilirsin, SHP9500'in yükseltilmiş hali gibi:

Buna bütçen yeter mi bilmiyorum.

Attığınki SHP9500 veya önerdiklerimle karşılaştıralamaz.
hmmmm anladım hocam, acaba ne kadar vergi farkı olur.

Türkiye üzerinden Aliexpress'de alışveriş yapan kullanıcılar, "Aliexpress vergi hesaplama" konusunda ne kadar ödeyeceği hakkında kararsızlık yaşamaktadır. Aliexpress vergi hesaplama;

• Satın aldığınız her kargo tutarı için 2020 yılında zorunlu olarak 8 TL Gümrük Sunum Ücreti ödemeniz gerekmektedir.
  • Satın aldığınız her kargo tutarı için 2020 yılında zorunlu olarak 0,80 Damga Pulu Vergisi ödemeniz gerekmektedir.
  • Avrupa Birliği dışından gelen ülkeler için %20 gümrük vergisi ödemeniz gerekmektedir.
  • Satın aldığınız ürünlerin 30 kg ağırlığı geçmesi durumunda gümrük işlemleri ticari kanunlara tabi tutulmaktadır.
  • 4760 sayılı Özel Tüketim vergisi kanununa göre AliExpress üzerinden satın aldığınız bazı ürünlerde ÖTV (Özel Tüketim Vergisi) uygulanmaktadır.
  • AliExpress üzerinden yapacağınız alışveriş tutarının 1500 Euro'yu aşması durumunda KDV (Katma Değer Vergisi) + ÖTV (Özel Tüketim Vergisi) uygulanmaktadır.
böyle bir bilgilendirme metni buldum :d o zaman shp9500 için kasım sonu aralık başı indirimi beklemesindeyim... daha fazla önerilere açığım bu arada, diğer kullanıcılara da duyurulur...

@orhnkyk En fazla vergilerle birlikte bence 650 - 670 TL verirsin. Yurt dışıyla çok deneyimim yok ama 200 - 300 TL ödemiyorsun.

Bu bütçede daha iyisini bulamazsın. Kasım sonunu beklemene gerek yok bence, şuanda zaten bayağı iyi bir indirimi var fiyata bakarsan. 1300 TL'den düşmüş.

Son düzenleme:
@orhnkyk En fazla vergilerle birlikte bence 650 - 670 TL verirsin. Yurt dışıyla çok deneyimim yok ama 200 - 300 TL ödemiyorsun.

Bu bütçede daha iyisini bulamazsın. Kasım sonunu beklemene gerek yok bence, şuanda zaten bayağı iyi bir indirimi var fiyata bakarsan. 1300 TL'den düşmüş.

çok sağ olasın hocam önerilerin için, emeğine sağlık...

Aliexpress'ten alabilirsin bence, sorun yok. Kasımda da bence bunlara indirim girmez, girse bile en fazla birkaç 100 TL olur. En az 1000 TL'ye almış olursun TR'de, aliexpresste indirim olursa çok daha aza alırsın. Şimdi bile zaten indirim var. Mağazanın geçmişi iyi ve çoğunlukla Philips satıyor, sen de bakabilirsin.

800 TL'den aşağı olan oyuncu kulaklıkları Cloud Serisi/GSP 300/MH751/SHP9500 ile karşılaştıralamazlar benim düşüncemde.

Zaten Cloud Serisi Takstar Pro 80'nin rebrand olmuş hali, müzik olarak da iyi performans veriyorlar. MH751 de Takstar Pro 82'nin rebrandi, 1000 TL altı kulaklıkların kralı desem yeridir. GSP 300 de genel olarak çok iyidir, müzik ve oyun performansı MH751'den 1-2 tık aşağı. Cloud serisinden daha iyi.
Arkadaşa donanımhaberde birebir aynı kulaklığı önermiştim. Dilerim ki şunu okur ve 2. El olsa da alır. Philips SHP9500 İncelemesi

Arkadaşa donanımhaberde birebir aynı kulaklığı önermiştim. Dilerim ki şunu okur ve 2. El olsa da alır. Philips SHP9500 İncelemesi
Bu güzel önerileriniz için teşekkürler hocam, dünden beri yazılar okuyorum, videolar izliyorum kulaklık hakkında neredeyse 150 dolarlık kulaklıklara kafa tutacak konumda... şu an önceliğim shp9500, emeğinize sağlık...

Geri
Yukarı