Orta tuşu bozulmayan mouse önerisi

Züber

Picopat
Daha fazla  
Microsoft Wireless 1850, modelini hatırlayamadığım bir Logitech mouse ve A4Tech marka başka bir mouse daha kullandım. Hepsinin orta tuşu bozuldu. Hele ki, Microsoft mouse, 2 ay ancak dayandı. Orta tuş konusunda sorun çıkartmayacak, kablosuz mouse arıyorum ve tavsiye rica ediyorum. Ne alsam tekerlek kaydırma sorunu yaşıyorum.

Microsoft Wireless 1850, modelini hatırlayamadığım bir Logitech mouse ve A4Tech marka başka bir mouse daha kullandım. Hepsinin orta tuşu bozuldu. Hele ki, ms mouse 2 ay ancak dayandı. Orta tuş konusunda sorun çıkartmayacak, kablosuz mouse arıyorum ve tavsiye rica ediyorum. Ne alsam tekerlek kaydırma sorunu yaşıyorum.

Bütçe nedir?

Microsoft Wireless 1850, modelini hatırlayamadığım bir Logitech mouse ve A4Tech marka başka bir mouse daha kullandım. Hepsinin orta tuşu bozuldu. Hele ki, ms mouse 2 ay ancak dayandı. Orta tuş konusunda sorun çıkartmayacak, kablosuz mouse arıyorum ve tavsiye rica ediyorum. Ne alsam tekerlek kaydırma sorunu yaşıyorum.
Bende aynı sorunu yaşıyorum. A101'den 30 liraya aldığım mouse böyle bir sorun yaşatmadı ama Philips marka mouse 2 ayda bozuldu.

Bende aynı sorunu yaşıyorum. A101'den 30 liraya aldığım mouse böyle bir sorun yaşatmadı ama Philips marka mouse 2 ayda bozuldu.

Evet A101'de ki kablosuz fareyi babam kullanıyor. Neredeyse 1 sene olacak sapa sağlam duruyor.

Geri
Yukarı