Orta ve üst düzey için siber güvenlik eğitimi

aszx

Picopat
Daha fazla  
Temel ve orta temel siber güvenlik bilgisine sahibim. Turkcell Geleceği yazanlar siber güvenlik eğitimini aldım. Bunun devamı olarak hangi eğitime devam etmeliyim? Aklımda Atıl Samancıoğlu'nun ileri seviye siber güvenlik kursu var. Tavsiyeleriniz nedir?

@Linux Aliskanligi

Son düzenleme:
Hiç bir eğitim kendi kendi öğrendiğiniz
kadar olmaz. MDISEC Twitch'te yayınlar yapıyor izlemelisin. Yabancı kaynaklardan makale oku. Portswigger eğitimleri var. Expolitlerin nasıl bulunduğla ilgili makaleler oku. Ayrıca ileri düzey siber güvenlik eğitimi kimse vermez. Araştırıp bulmasın. İşe dökmek istersen bulduğun şehirde pentester şirketlerinde stajyer alınıyor mu öğren.

Hiç bir eğitim kendi kendi öğrendiğiniz
kadar olmaz. MDISEC Twitch'te yayınlar yapıyor izlemelisin. Yabancı kaynaklardan makale oku. Portswigger eğitimleri var. Expolitlerin nasıl bulunduğla ilgili makaleler oku. Ayrıca ileri düzey siber güvenlik eğitimi kimse vermez. Araştırıp bulmasın. İşe dökmek istersen bulduğun şehirde pentester şirketlerinde stajyer alınıyor mu öğren.
Hocam sağolun. Dediklerinizi uygulayacağım. Etik Hacker İleri Seviye: Sızma Testleri & Yetki Yükseltme Bu eğitim indirimle 60 a felan geliyor. Faydası olur mu? Ayrıca ağ konusunda da kendimi geliştirmek istiyorum bunun içinde bir tavsiyeniz var mıdır?

Başlangıç için ücretsiz olarak Turkcell Geleceği Yazanlar'daki kursada göz atabilirsiniz. Ayrıca kurs sonunda sertifikada veriliyor.

Başlangıç için ücretsiz olarak Turkcell Geleceği Yazanlar'daki kursada göz atabilirsiniz. Ayrıca kurs sonunda sertifikada veriliyor.
Hocam herhalde ilk yazımı okumamışsınız. Sadece başlığa bakıp yazdınız diyeceğim oda olmuyor ben orta ve ileri düzey demişim siz başlangıç demişsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı