Satılık Ortak Forza Horizon 4 (Ultimate Edition) ve Minecraft hesabı

KS
MESs¹¹

MESs¹¹

Hectopat
Yer
Upside Down
Bu yayıncılığa girmiyor mu? Yani oynamak isteyen 200 TL'ye yakın ödememiz gerekirken 10Tl'ye satılıyor. Sorun olmasın? :D
Yıllardır bu tarz hesaplar dönüyor piyasada. Kendi irademle paylaşıyorum. Steam aile paylaşımı misali. Bu tarz bir durum olsa aile paylaşımı da olmazdı diye düşünüyorum. :)

Affansen

Hectopat
Yer
Osmangazi, Bursa
Yıllardır bu tarz hesaplar dönüyor piyasada. Kendi irademle paylaşıyorum. Steam aile paylaşımı misali. Bu tarz bir durum olsa aile paylaşımı da olmazdı diye düşünüyorum. :)
Merak ettiğim için soruyordum. Aile hesabının sınırlaması yok mu? :D

ardardardarda

Hectopat
Merak ettiğim için soruyordum. Aile hesabının sınırlaması yok mu? :D

Var tabii ki. Microsoft Store hesaplarında aile paylaşımı sınırı 10 bilgisayar olarak belirlenmiş, zamanında ben de bu şekilde oyun hesapları kullanırdım. Oradan biliyorum.

OnTheRoonKilled

Hectopat
Yer
Zaphkiel
Bu yayıncılığa girmiyor mu? Yani oynamak isteyen 200 TL'ye yakın ödememiz gerekirken 10TL'ye satılıyor. Sorun olmasın? :D.

Xbox kardeşlik galiba bu. Yani desteklemediği nirşey olsaydı neden bunu bu şekilde yapılsın.

OnTheRoonKilled

Hectopat
Yer
Zaphkiel
Bu gün aldım Steam kodunu attığım gibi hesabın bilgileride geldi hesaba giriş yapıp bir göz attım. Game Pass olduğundan dolayı bir sürü oyun geliyor ve ayrıyeten 10₺ gibi bir fiyata verilmekte çok çok düşük bir fiyat. Parası olmayan alsın tek diyebileceğim budur(oyunu alabilecek bütçesi olmayanlar için yanlış anlaşılmasın). Korsan ile uğraşıp deli olacağınıza buyurun alın.

KONSOL

Millipat
Steam kullanmıyorum ama havale kabul ediyorsanız Forza Horizon almayı planlıyorum.

Tarkan 1972

Hectopat
Yer
İstanbul
Merhaba, uygunsanız ben de düşünüyorum ama kafamda bir soru var. Forza online oynayabilir miyim alırsam ?

KS
MESs¹¹

MESs¹¹

Hectopat
Yer
Upside Down
Merhaba, uygunsanız ben de düşünüyorum ama kafamda bir soru var. Forza online oynayabilir miyim alırsam ?
Evet oynayabilirsin. Oyun içi kendi Xbox hesabın ile giriş yapıyorsun. Steam'den ekle istersen. Seri bir şekilde görüşebiliriz. Kafandaki soruları sorabilirsin.

Yukarı