Ortak oyun hesabı kullanımı sonrası mouse kendi kendine hareket ediyor

SaDrKp

Decapat
Daha fazla  
Ortak hesap satın almıştım 2 ay önce, oradan Cyberpunk oynarken bir anda SteelSeries Sonar ayarlarım bozuldu. Yaklaşık 1 dakika sonra da oyun kapandı. Çöktüğünü düşündüm. Daha önce hiç yaşamamıştım, bir daha açtım yine kapandı sonra yine. Bende Opera'yı açıp internetten çözümlere bakacaktım. Bir anda farem hareket etmeye başladı. Yanlışlıkla kolun ekranından mı oynattım diye düşündüm, hiçbir şey yapmıyordum. Arattırma kısmına geldi mouse ve bir anda "naber" yazdı. Heyecandan anında bilgisayarı kapadım. Sizce virüs mü girmiştir yoksa Steam'in ekran yayınlama kısmından bilgisayarıma girmiş olabilir mi? Eğer ekran yayınlamadan girseydi oyun kapanınca kontrol edemezdi diye düşündüm ama Cyberpunk girerken bir istemci açıyor yani oyun kapanınca tam kapanmış sayılmıyor. Hala oyunda gözüküyorsun. O yüzden olabilir gibi geldi. Şimdi bilgisayarı açıp interneti kapatıp virüs taraması yapıyorum. Malwarebytes bir şey bulamadı. Kaspersky hala taramaya devam ediyor. Sizce sorun nedir ve ne yapmalıyım?

Şuanda farkettim stealseriesin sonar kısmında yani sesi ayarlama kısmında yeni kısım gelmiş steam streaming sounds diye. Oyunumun ilk kapanmasından yaklaşık 1 dakika önce ses ayarlarım gitmişti ve yanlış hatırlamıyosam ilk defa o zaman bu ayarlar geldi. Şuanda adamın oradan bilgisayarıma girdiğine daha fazla emin oldum.

Yeni konular

Geri
Yukarı