Ortak sınav mevzusu nedir?

mhmtasln1400

Hectopat
Daha fazla  
Kardeşim liseye yeni başladı, olayı anlamak için rehber matematiğin videosuna baktım konu hakkında. Şimdi hem MEB'in hazırladığı sınava hem de hocaların sınavlarına mı girecek çocuklar? Olayı bilen varsa anlatabilir mi?

2. sınavlar MEB tarafından hazırlanacak ve muhtemelen klasik değil, çoktan seçmeli olacak.

Çok saçma olduğunu düşünüyorum bunu yapmalarının amacı adaleti sağlamakda üniversite puanı için. Sinava tek 1 nesil girmiyor bundan once nice gelmiş geçmiş 12. sınıf öğrencileri var gerçekten çok saçma bir sistem.

Çok saçma olduğunu düşünüyorum bunu yapmalarının amacı adaleti sağlamakda üniversite puanı için. Sinava tek 1 nesil girmiyor bundan once nice gelmiş geçmiş 12. sınıf öğrencileri var gerçekten çok saçma bir sistem.

Türkçeden 70 ortalama olayı daha saçma edebiyattan 60 65 sözlüde bu kadar alırsan sınıfta kalıyorsun.

Kardeşim liseye yeni başladı, olayı anlamak için rehber matematiğin videosuna baktım konu hakkında. Şimdi hem MEB'in hazırladığı sınava hem de hocaların sınavlarına mı girecek çocuklar? Olayı bilen varsa anlatabilir mi?

MEB bakanlık olarak iplerin çoğunu eline alıyor artık olan bu. Öğretmenlere 8 soru hakkı veriyorlar en fazla bence 10 soruya çıkartılabilir. Öğretmenlerin hangi konudan soracaklarını da sanırım MEB belirliyormuş tablolar halinde. Kısaca MEB ben varım dedi yıllar sonra geç kalınmış kararlar aldı. Bu kararı okulların açılmasına 3 gün kala aldığından linç yemeyi de hak etti.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı