Ortaköy'de gezilecek yer önerisi

kinqofkinq12

Hectopat
Merhaba, bugün kız arkadaşımla ortaköy'de gezi düzenleyeceğiz. Birkaç yer ver aklımda gezebileceğim. Çok hakim olduğum bir yer değil. Önerisi olan varsa paylaşırsa sevinirim. Yemek yeri gezilecek yerler vb.

Ortaköy suriyeli dolu ama sana tavsiyem önce bi güzel yemek yiyin lüks veya değil fark etmez. Dolaşın gezin bir sürü güzel mağaza var ara sokaklarda ben bir Bandırmalı olarak çok şaşırmıştım. Abi gezinin en sonunda götürceksin tamam mı kızı ortaköydeki o camiinin oraya bir manzarası var kiii... en sonda da bi poğaça falan bulursanız o akşam saatinde çok güzel sohbet edersiniz.

Ortaköy'ün pek bir olayı yok, kumpir ve waffle var sadece. Onlar da wafflea 150 TL ve kumpire 120 TL dediğinden beri yerli insanın pek tercih ettiği bir yer değil artık.
orasının insana verdiği atmosfer çok önemli ve hoş zaten.

Ortaköy suriyeli dolu ama sana tavsiyem önce bi güzel yemek yiyin lüks veya değil fark etmez. Dolaşın gezin bir sürü güzel mağaza var ara sokaklarda ben bir Bandırmalı olarak çok şaşırmıştım. Abi gezinin en sonunda götürceksin tamam mı kızı ortaköydeki o camiinin oraya bir manzarası var kiii... en sonda da bi poğaça falan bulursanız o akşam saatinde çok güzel sohbet edersiniz.

orasının insana verdiği atmosfer çok önemli ve hoş zaten.
Bu arada yaş belirtmedim. 27 yaşındayız. Söylediklerinizi deniyeceğim :) Teşekkür ederim.

Evet gün bitimine doğru sormuş olalım, nereleri gezdiniz ve tavsiyeleriniz neler?

Ortaköy camisine gittik , İbrahim Paşa Camisi,Dereboyu caddesi , Üsrev Ketuda Hamamına Gittik. Sergi vardı. Orda uzun süreler geçirdik sohpet muhabbet ile. Sonra sahilde akşam kumpir felan yedik. Kabataş lisesi , denizcilik meslek lisesi vardı orayı gezdik. Sonra beşiktaşta birşeyler içerek kapattık . En son vapur sefası :D

Geri
Yukarı