Ortaokul arkadaşlarımla kavga

Selam. Benim bir dostum vardı biz onunla bayağı yakındı 8. sınıfta ben başka bir çocukla kavga etmiştim sonra bu kavga ettiğim çocuk gel barışalım dedi bende tamam dedim bunun bir arkadaşı daha vardı onlarla bir grubumuz oldu biz bunlarla bayağı yakınlaştık işlere girdik vs bu kavga ettiğim çocuk benimle o kadar yakın değildi biz hep tartışırdık diğeri ile iyiydik ama. LGS gelmeye başlamıştı artık ve ben fark ettim ki bunlar benim sınava çalışmamı engelliyor ben dostuma dedim ki ayrılalım bunlardan ders çalışmamızı engelliyor vs. o da tamam dedi ama direk ayrılamazdık yavaş yavaş ayrılacaktık. LGS geldi girdik sonra ben Instagram'dan sevmediğim orta okul arkadaşlarımı çıkartmaya başladım kavgalı olduğum çocuğun bir sürü hesabı vardı ondan sadece bir tanesini bıraktım nasıl olduysa bu hesabı da silinmiş. Neyse yaz tatilinde ben bu dostum ile de küstüm uzun hikaye (ben bunun ile diğerlerinin arkasından konuşmuştum o da konuşmuştu.) Küsmemiz. Bir gün bunların 3'ü story atmış nargile kafeden orada bir şeyler anlattı mı bilmiyorum neyse benim de aranın iyi olduğu arkadaşımla evlerimiz yakın ve okullarımız da yakın sayılır bununla gelip gidiyoruz mecbur otobüste, aramız iyiydi düne kadar. Dün yazdı bana numaranı at bir diye bende attım o sıra kavgalı olduğum çocuk istek attı bende kabul ettim. Az çok anladım oradan olayı neyse bugün beni aradılar açamadım müsait değildim beni 2'mizin bildiği bir yere çağırdı bende gelemem burada değilim dedim seni müsait olunca arayım dedim acele et dedi akşam pide almaya giderken aramayı düşünüyorum sizce ne yapmalıyım? Eğer bildiğimiz yere gidersek büyük ihtimalle kavga edeceğiz bu çocuklardan aramızın iyi olduğu biraz belalı, ters çocuk diğeri ona güveniyor sizce huyuna gitsem dediğine haklısın vs desem salar mı peşimi yoksa üstüme daha çok biner mi? Nasıl tepki göstermeliyim?

Gitme.

Orucum bir de kafamda kendi kendime sıkıntı oluşturunca çok kötü yazmışım :D zaten dediği yere gitmem. Sadece arayacaktım ara dediği için. Aradım açmadı diğer arkadaşımı aradım onunla biraz muhabbet ettik. Onun olayla ilgisi yokmuş sadece numaramı istediği için yazmış. Sonuç yazdım çocuğa WhatsApp'tan müsait olunca ara diye ararsa açarım aramazsa konu kapanır.

Ya 7. sınıfta kavgayı o başlatmıştı sonra biraz boğuştuk ayırdılar. 8. sınıfta 1.dönemin başında unuttum olayı boş ver dedi aradan bir ay geçti tekrar kavga ettik :D bu sefer itiştik küfürleştik hoca tutanak tuttu. Sonra çocuk bana arkadaşlık teklifi etti mallık bende tabii kabul ettim. Arkadaşken dalga geçilmek vs olur ya orada da biraz ileri gitmişim sanırım oradan bana kin tuttu.
Bu yaşlarda yaramazlıklar olur. Onun olduğu mahalle ortamında dayak yeme ihtimaliniz olabilir. Sen biraz çizgiyi fazla kaçırmışsın, sen biraz dayağı hak eden tarafsın bu konuda.

Forumda lise-ortaokul dramaları diye konu açılması lazım. Şu foruma girdiğimden beri okumadığım saçma sapan drama kalmadı. Kız için kavga ettim çok seviyorum her şeyi yaparım onun için diyor yaş soruyorsun 13-15 diyor. Ben bu internete böyle şeyler için para vermiyorum.

Forumda lise-ortaokul dramaları diye konu açılması lazım. Şu foruma girdiğimden beri okumadığım saçma sapan drama kalmadı. Kız için kavga ettim çok seviyorum her şeyi yaparım onun için diyor yaş soruyorsun 13-15 diyor. Ben bu internete böyle şeyler için para vermiyorum.

Bende böyle saçmalıklara tahammül edemiyorum ve tıklamıyorun. Sende görmek istemiyorsan o konunun üstüne tıklamazsın.

Geri
Yukarı