Kız için arkadaşlarımla kavga ettim

Ya hocam sorun bana girdi kavgayı başlatan o herkes kazık yiyeceğimi söylüyor tamam kazık yerim de ben bu konuda onu sormuyorum sizce kim hatalı ve ne yapmalıyım diyorum.
Yapabileceğin en mantıklı şey onlarla bağlantını kesip sınfını değiştirmen olur. Ayrıca kızında başına bela gelmemesi için ondan ayrılabilirsin. Gene de her halükarda saçma bir durum. Diğer arkadaşların dediği gibi de o kıza çok bağlanmayın seneye sizi terk eder sonuçta lisedesiniz. Gereksiz yere de dövmeye kalkmayın çocuğu ama eğer size dalarsa falan sizde icabına bakarsınız o zaman.

Ek: Ailenize durumu anlatmayı unutmayın sonradan öğrendiklerinde başınız belaya daha çok girer.

Yapabileceğin en mantıklı şey onlarla bağlantını kesip sınfını değiştirmen olur. Ayrıca kızında başına bela gelmemesi için ondan ayrılabilirsin. Gene de her halükarda saçma bir durum. Diğer arkadaşların dediği gibi de o kıza çok bağlanmayın seneye sizi terk eder sonuçta lisedesiniz. Gereksiz yere de dövmeye kalkmayın çocuğu ama eğer size dalarsa falan sizde icabına bakarsınız o zaman.

Ek: Ailenize durumu anlatmayı unutmayın sonradan öğrendiklerinde başınız belaya daha çok girer.
Anlatım.

O kadar yaptıklarını unutayim mi?
Asla 40 yılın başı bir kıza aşık olmuşum sorun onda kızlara vurmayacaktı üzerine su dökmeyecekti benim hakkımda abuk subuk konuşmayacaktı eşyalarımı çantamı çöpe dökmeyecekti.

Kızdan ayrıl arkadaşlarınlada bağlantını kes hayatına geri dön konuyu kapat bu kadar.

Geri
Yukarı