Ortaokul sınavları iptal olsun

Öncelikle geçmiş olsun, ben o mesajda bizimki bile iptal olmadı sizinki nasıl olsun demeye çalıştım + biz sınav olurken sesiniz çıkmıyordu birde herkes tek oturmuyor mu?
Hocam sizinkiler 1.dönem sınavlarıydı. Biz ise 1.dönem sınavlarını proje ödevleri vs. yaparak not aldık. Şimdi bizde ve sizler de 2.dönem sınavlarını başlayacağız. Yani ikimize de giriyor demek istiyorum. 1.dönemde sınavlar olmuştu diye biliyorum liselerde.
Öncelikle geçmiş olsun, ben o mesajda bizimki bile iptal olmadı sizinki nasıl olsun demeye çalıştım + biz sınav olurken sesiniz çıkmıyordu birde herkes tek oturmuyor mu?
Şimdi 2.dönem sınavlarını yapması ve hemen yapması tepki çeken yerler bunlar. Liselerde martın sonlarına doğru 2.dönem sınavlarına başlayacak bizde başlayacağız.
Siz sınav olurken sesimiz çıkmadı değil şahsen ben sınav olması kimse için istemem şu dönemlerde. Gerek yok bence.Ortaokul yaşlarında genelde twitter kullanan yok. Ben de kullanmıyorum zaten.

Gerçekten gülüyorum, biz liseliler olarak Twitter'da 3milyon tweet attık ulusal anlamda herkes sesimizi duydu. Sizin konularınız o kadar basit olmasına rağmen bu kadar ağlamana gerek yok direnmen hiçbir şeyi değiştirmeyecek otur ders çalış sesimizi duysalar duyarlardı.

Bizim işlediğimiz konular size göre kolay. Öyle kolay demekle olmuyor bikere. Hem bir bakıma biz yeni işlediğimiz için bize zor geliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı