Sınavlar iptal olsun

Adamlar vaka sayılarını oyuncak gibi oynuyor, akılları sıra vakaları düşürüp çoğu yeri açmaya zemin hazırlayacaklar, bunun içine okullarda dağil, o yüzden okulların açılmama gibi bir olanağı yok, hocalar sınav sorularını bile hazırlamaya başlamışlardır.

Hocalarım lise 3'e gidiyorum sizce bu sınavlar iptal olur mu? Eğer böyle bir imkan varsa siz de iptal edilmesine yardımcı olur musunuz? Hem sağlığımız hem Online eğitimde öğrenemediğimiz şeylerden sınıfta kalmak istemiyoruz.
Ertelendi en azından amacımıza kavuştuk. Herkese teşekkürler.

Oha herif 2K destek attı la :D
1608924502882.png

Gayet iyi anladım. Ancak milletin isyanı daha çok ben sınava girmeyeyim, ekmek elden su gölden gelsine dayanıyor ve bahane olarak imkanı olmayan insanları gösteriyorlar. Herkesin amacı kendi çıkarı için sınavı iptal etmesi.
Herkesin amacı öyle değil benim sitemim plansızlığa ve programsızlığa. Milli Eğitimin kendi mevzuatına aykirı davranmasına, sınav olmayacak deyip sınav yapmasına ve 2 gün sonra gene sınavlar iptal deyip bütün programlarımızı bozmasına bu ne biçim yönetim anlayışı Allah aşkına? Sırf bu tantana yüzünden 2 hafta kaybettim sınav maratonunda.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı