Ortaokul sınavları iptal olsun

Yüksek riskli bölgede oturuyorsanız yapmazlar. Liselilere yaptılar fakat coronanın büyüklerden bulaşma olasılığı daha az olduğu için yapıldı.

Arkadaşlar, ben ortaokula gidiyorum ve sağlığım için sınav olmak istemiyorum.
Bir günde 15.000 vaka oluyor ve ben bu koşullarda virüse yakalanırsam aldığım notun ne anlamı kalacak?
Lise'liler girerken sesiniz çıkmıyordu. Noldu?

Şimdi şakayı falan bir yana koyalım. Sen burada gelip konu açabiliyorsan internetin var diye düşünüyorum. Derslere de katılmış olman lazım. Ama senin haricindeki belki milyonlarca interneti olmayan öğrenci ne yapacak? Asıl konuşulması gereken konu bu, kimse bunu konuşmuyor.
Zaten biz bu konu için sesimi çıkarttık. Ama işte umursayan olmadı maalesef. Buradan sonrasını Allah bilir. Ne olacağız belli değil.

Eşek gibi gireceksiniz. Ne bekliyorsunuz? 100 ortalamayla dönem bitirmeyi mi? Son sınıfta gireceğiniz LGS'de aldığınız puanı dönem sonu ortalamalarınız da etkiliyor. O yüzden notlandırma yapılmak zorunda. Gereken önlemleri alarak gidip geleceksiniz.

Arkadaşlar, ben ortaokula gidiyorum ve sağlığım için sınav olmak istemiyorum.
Bir günde 15.000 vaka oluyor ve ben bu koşullarda virüse yakalanırsam aldığım notun ne anlamı kalacak?
Lise'liler giriyorken hiçbir şey demediniz? Biz girdik, siz de paşa paşa gireceksiniz. Tak 2 tane maske okula git, arkadaşlarınla yakınlaşmadan sınavını ol gel. Ortaokul konuları kolay zaten.

Eşşşek gibi gireceksiniz. Ne bekliyorsunuz? 100 ortalamayla dönem bitirmeyi mi? Son sınıfta gireceğiniz LGS'de aldığınız puanı dönem sonu ortalamalarınız da etkiliyor. O yüzden notlandırma yapılmak zorunda. Gereken önlemleri alarak gidip geleceksiniz.

Yanlışın var LGS de sınav notu etkilemez. LGS de bir yer kazanamazsın o zaman sınav notu öenmli olur biraz araştırma.

Yeni konular

Geri
Yukarı