Ortaokulda alınan disiplin ileride sorun çıkarır mı?

• Konuyu başlatan ksgn
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 198
Ortaokuldayken okula top getirmiştim. Benim topla oynarken Atatürk'ün resmine çarpıp resmi kırmışlar. Müdür yardımcısı bana da tutanak tutmuştu imzamızı almıştı. Bu ileride polislik askerlik gibi mesleklere engel olur mu veya işleme girmiş mi nasıl öğrenebilirim?
Tutanak sorun çıkarmaz ancak kınama, uzaklaştırma vs. alırsanız onlar sıkıntı yaratabilir.

Ortaokuldayken okula top getirmiştim. Benim topla oynarken Atatürk'ün resmine çarpıp resmi kırmışlar. Müdür yardımcısı bana da tutanak tutmuştu imzamızı almıştı. Bu ileride polislik askerlik gibi mesleklere engel olur mu veya işleme girmiş mi nasıl öğrenebilirim?
Ailene söylemedin mi ? Senin suçun okula top getirmek mi ?

Yok kankam merak etme benim ortaokulda 10'dan fazla tutanağım var. Onları çöpe atıyorlar. Göz korkutmak için yapılan bir şey. Hiç korkma. He ama tutanak değil de kınamaysa devletin bir memuru olamazsın.

Genellikle sonradan siliyorlar ama cidden ciddi bir okulsa,uyuzluk yapacakları tutarsa sene sonu silmezlerse büyük problem olabilir bir ihtimal.

Yeni konular

Geri
Yukarı