Okulda Alınan Disiplin Cezası Kalkar mı?

Dönem sonunda disiplin kurulu tarafından silinebilir eğer kurul isterse silinmezse bile bir şey olmaz ileride memuriyete engel felan değildir.

En kötü ihtimal liseden mezun olunca silinir, ayrıca ileride siciline işlemeyeceği için de bir sıkıntı yapmaz merak etme.

Benim babam yıllarca disiplin kurulu başkanlığı yaptığı için kalktım sordum sizin adınıza.
Eğer yıl sonunda disiplin kurulu kararıyla sicilinize işlenmemesine karar verilirse sicilinize işlenmezmiş. Aksi durumda 1 defa işlense bile kalıcı oluyormuş.

Benim babam yıllarca disiplin kurulu başkanlığı yaptığı için kalktım sordum sizin adınıza.
Eğer yıl sonunda disiplin kurulu kararıyla sicilinize işlenmemesine karar verilirse sicilinize işlenmezmiş. Aksi durumda 1 defa işlense bile kalıcı oluyormuş.
Teşekkür ederim. Olayın üstünden geçti 1-2 ay. Herhalde silerler. Mesela yaramazlıktan felan gitseydik sıkıntı olmazdı ama günümüz koşullarında bu konu ile gittiğim için biraz endişe etmiştim.
Mescit'de iskambil kağıdı nedir ya :D Gülmekten ölüyorum, kesin tebligatı yazan kişide gülmekten ölmüştür.
Zaten Müdür'ün odasına gittiğimizde Müdür bizim suçumuzu yardımcısına sordu, yardımcı da gülerek söyledi ee Müdür de güldü fakat sonra da bizi ağlattı. :D

Teşekkür ederim. Olayın üstünden geçti 1-2 ay. Herhalde silerler. Mesela yaramazlıktan felan gitseydik sıkıntı olmazdı ama günümüz koşullarında bu konu ile gittiğim için biraz endişe etmiştim.

Zaten Müdür'ün odasına gittiğimizde Müdür bizim suçumuzu yardımcısına sordu, yardımcı da gülerek söyledi ee Müdür de güldü fakat sonra da bizi ağlattı. :D
Size önerim müdürle konuşun. Sicilinize işlenmemesini rica edin yine de.

Müdür basmış, suçunuzu yardımcısı söylemiş Allah Allah :D

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı