Ortaokulda kalma var mı?

eerayist

Femtopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba sayın Technopat üyeleri. Ben 8. sınıf öğrencisiyim ve takılı kaldığım bir soru var her kaynakta başka bilgi arkadaşlar 8.sınıfta kalma var mı? Devamsızlığım 28.

Bende de fazla devamsızlık vardı ama YÖK'tü galiba onunla geçilmiştim, derslerde problem yoktu ama. Ben kalma yok diye biliyorum ort için. Yok ŞÖK'müş sanırım o.

Ortaokul'da özürsüz devamsızlık 20 günden fazla olursa sınıf geçmeye ya da kalmaya şube öğretmenler kurulu karar veriyor.

Son düzenleme:
Merhaba sayın Technopat üyeleri. Ben 8. sınıf öğrencisiyim ve takılı kaldığım bir soru var her kaynakta başka bilgi arkadaşlar 8.sınıfta kalma var mı? Devamsızlığım 28.
Türkçe ortalaman 70’in altındaysa kalıyorsun ama devamsızlıkta bir sorun yok sanırsam benim geçen sene 35 falandı. Emin değilim genede.

Özürsüz 28 ise kalırsın. 28 devamsızlığın en az 9'unu özürlüye aktarın müdür yardımcısı yapar.

devamsızlıkta bir sorun yok sanırsam benim geçen sene 35 falandı. Emin değilim genede.
O geçen seneydi hocam. Bu sene özürsüz devamsızlık 20'yi geçerse kalıyorsunuz ortaokulda.

Yönetmeliğe göre kalırsın. Özürsüz devamsızlığının 10 günü geçmemesi gerekiyordu.

O lise için geçerli. Ortaokulda 20 gün sınır var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende de fazla devamsızlık vardı ama YÖK'tü galiba onunla geçilmiştim, derslerde problem yoktu ama. Ben kalma yok diye biliyorum ort için. Yok ŞÖK'müş sanırım o.
Şube öğretmenler kurulu(ŞÖK). Sonradan gördüm ŞÖK yazdığını kusura bakma 😄

Yeni konular

Geri
Yukarı