Ortaokulda kavga ettim ama ne olur?

Hocam ne yapsın çocuk o zaman taksın beline silahı hepsini delik deşik mi etsin yani ne saçmalık bu ne diyelim ki burası forum ve biz olayların gelişimini tam bilemeyiz çocuklar ne tip bilemeyiz benim önerilerim hukuk yolundan gitsin darp dayak çare değil ki.

Hocam Türkiye'de olmasak tabii ki ilk tavsiyemiz hukuk yolu olacaktır. Ama Türkiye gibi bir ülkede eğer hukuk bir şey yapamıyorsa, kendinizi savunmanız gerek. Sizin dediğinize göre de çocuk Allah'a emanet gezsin, okulda olsun şamaroğlanı. Arkadaşın anlattıklarına göre çocuklar belalı zaten.

Hocam Türkiye'de olmasak tabii ki ilk tavsiyemiz hukuk yolu olacaktır. Ama Türkiye gibi bir ülkede eğer hukuk bir şey yapamıyorsa, kendinizi savunmanız gerek. Sizin dediğinize göre de çocuk Allah'a emanet gezsin, okulda olsun şamaroğlanı. Arkadaşın anlattıklarına göre çocuklar belalı zaten.
Yani sırf çocuk örnek falan alır diye mesajı bile düzeltiyorum yani ne diyeyim ki gerçekten hayatın gerçeklerini sorarsanız evet maalesef çocuk dediğiniz gibi dayak yer ama yani ne diyelim ki abisi falan varsa çıkışa gidip korusun ya da babası bunlar ayıp değil.

Şahit var neredeyse 6-7 tane şahit var ama müdür pek umursamıyor şahitleri. Daha önceden şikayet ettim ama çok da bir etkisi olmadı.

Geri
Yukarı