Ortaokulda kavga edersem cezası ne olur?

5phl2a.jpg

Tövbe estağfirullah sorunu lütfen medenice halledin vallahi klasik ergen döv zara ver eğer okulda birisi size zarar veriyorsa onu nöbetçi hocaya medenice söyleyin o işlemlere zaten başlar lütfen böyle yapmayın bir de bundan gurur duyuyorsunuz tebrikler önce insan olun medeni bir şekilde çözün sorunlarınızı hayvan değilsiniz insansınız lütfen böyle yapmayın sorununuzu o arkadaş nöbetçi hocaya söylesin sorunu bitirin zaten söyledikten sonra ve işlemler yapılıp gerekli cezalar verildikten sonra o senle artık sorun çıkartmaz.

Vallahi aynı cevabı 100 kez söyledim ya dilimde tüy bitti hayvan değilsiniz insansınız nöbetçi öğretmene söyler o gerekli cezaları okul yönetimi verdikten sonra o şeyi bir daha yapamaz.

Ben kıskanıyorum artık biraz insan olmayı öğrenin bunlarla övünüyorsunuz bir de sizi Allah ıslah etsin artık okul yönetimi uğraşsın sizle 102 kere söyledim forumda rekor kırdım size anlatmaktan dilimde tüy bitti ayrıca hiç kıskanmıyorum.

Yav sizi Allah ıslah etsin yani hiç mi ahlakınız yok artık sizi okulunuz sizle uğraşsın sorun yaşıyorsan okuldaki arkadaşlarla en kötü müdüre söylersin ama zaten nöbetçi öğretmene söylersin ona gereken cezayı verir bir daha bulaşmaz olur biter sizlede 103 oldu hala analtıyorum Allah ıslah etsin ve günahta işliyorsunuz.

Allah seni ıslah etsin ben müdüre söyleyince o çocuğa bir şey yapmıyorsa sonra o çocuk gene bana vurmaya çalışıyorsa döverim boş yapıp duyar kasma.

Allah seni ıslah etsin ben müdüre söyleyince o çocuğa bir şey yapmıyorsa sonra o çocuk gene bana vurmaya çalışıyorsa döverim boş yapıp duyar kasma.

Eee tabii orası müdür sen okul müdürlüğümü yaptın zaten hiç kimse ilgilenmediyse bunu da söyleyerek okul müdürüne başvuracaksın o da olmadıysa zaten onu ailene söyleyip okulla iletişime geçeceksin en son olarak Cimer'e başvuracaksın ama nöbetçi öğretmene söylersen olayı ve yapan çocuğu söylersen zaten o çocuğa gereken cezayı alır ve bir daha bunu yapmaz yine yaparsa yine söylersin asıl siz duyar kasıyorsunuz artık dilimde tüy bitti anlayamıyorsanız artık yazmayın.

Eee tabii orası müdür sen okul müdürlüğümü yaptın zaten hiç kimse ilgilenmediyse bunu da söyleyerek okul müdürüne başvuracaksın o da olmadıysa zaten onu ailene söyleyip okulla iletişime geçeceksin en son olarak Cimer'e başvuracaksın ama nöbetçi öğretmene söylersen olayı ve yapan çocuğu söylersen zaten o çocuğa gereken cezayı alır ve bir daha bunu yapmaz yine yaparsa yine söylersin asıl siz duyar kasıyorsunuz artık dilimde tüy bitti anlayamıyorsanız artık yazmayın.

Sen anlamayacaksan yazma sana söyleyeyim böyle çok ezilirsin, kimse takmaz seni tam bir daha olmaz der gönderirler.

Vallahi tebrikler siz insan olmayı öğrenememişsiniz tebrik ederim her şeye kavga dövüş çözüm arıyorsunuz önce insan olun sorun yaşıyorsanız okulda başka birisiyle nöbetçi öğretmene söyleyin şiddete şiddetle karşılık verirseniz sadece sorunu büyütürsünüz ve hiçbir işe yaramaz olur.
Ya arkadaşım sen ne anlatıyorsun ya. Benim yazdığımı oku istersen. Çocuk önceden hocalardan azar yedi ama yine de düzelmiyor. O çocuk bana fiziksel temas halinde ise bende ona fiziksel temas ederim. Sanki çocuğu dövüp öldürecem. Tek yapacağım bana bir daha karışmasın diye biraz tokatlamak. Yani gidip kafasına yumruklar savurmayacağım.

Sen anlamayacaksan yazma sana söyleyeyim böyle çok ezilirsin, kimse takmaz seni tam bir daha olmaz der gönderirler.

Sizden yoruldum eğer hocadan azar yiyip düzelmediyse ailesine söyleyip onlar müdür yardımcısıyla görüşsün oda olmaza cimere-Okul'u şikayet edin mutlaka ilgilenirler ayrıca böyle küçük düşürülme olmaz siz insansınız insan lütfen böyle yapmayın cimere şikayet edin o zaman ben duyar falanda kasmıyorum dilimde tüy bitti hala anlamıyorsun Allah'a teslim ediyorum Allah sizi ıslah etsin.

Arkadaşlar öncelikle merhaba, ben 7.sınıf öğrencisiyim ve sınıfımda bir tane hani şu çubuk gibi olup herkese sataşan bir yumruk atsan uçacak çocuklardan var. Çocuk tenefüste gelip bana fiziksel bir şekilde dokunuyor ve asla sevmem de yapmam da. Çocuğu ilk başta uyardım sonra rica ettim sonra artık kendisine sinirimden küfür ettim. Hala yapmaya devam ediyor. Hocaya söylemedim fakat söylersem düzeleceğini düşünmüyorum. Hocalar seviyor beni bende hocalarımı seviyorum fakat dediğim gibi çocuk laftan anlamıyor. Bugünde okul çıkışında yaptı. Sorum şu bu çocuk bana yine dokunduğunda ben bu çocukla kavga etsem ne olur? Merak etmeyin o çocuktan dayak yemem o konuda şüphem yok çocuk aşiret çocuğu da değil abileri yok yani. Cevaplarınızı bekliyorum.
Tepki verme sen tepki vermeyince çok geçmeden gidecektir.

Geri
Yukarı