Ortaokuldaki bir çocuk bana sataşıyor

"PHANTOM"

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Bu sene liseye geçtim. Ortaokulda sevdiğim bir kız vardı. O kızın sevgilisi 7.siniftaydı. Kız gidip o çocuğa kendisini sevdiğimi söylemiş. O zamandan beri bana atarlaniyor ve artık çok sinirlenmeye başladım. Cebindeki bıçağa güveniyor sanırsam. Elinde sigara. Cılız bir şey. Bugün liseden çıktım altimda motor vardı. Ablası varmış önümde üstüne bile surmedigim halde niye üstüne sürüyon diye bana kızdı. Çok sinirlenmeye başladım. Küçük cılız bir şey. Ama güya çevresi var bıçağı var. Ne yapmalıyım? Hatada bende bu zamana kadar niye dalmadıysam.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu tarz aklı küçük ve kendi küçük veletlerle uğraşmana değmez. Millete laf yapan o kızdan da hayır gelmez. Okulda bıçak taşıyorsa şikayet et. Sen son raddeye kadar kimseyle kavga etmemeye çalış.

Bu tarz aklı küçük ve kendi küçük veletlerle uğraşmana değmez. Millete laf yapan o kızdan da hayır gelmez. Okulda bıçak taşıyorsa şikayet et. Sen son raddeye kadar kimseyle kavga etmemeye çalış.
Hocam okullarımız farklı. Ama artık cidden sinirlenmeye başladım. Şuana kadar birşey yapmadım. Tepeme çıkmaya başladı. Bende istemiyorum kavga etmeyi. Bı vursam gidecek zaten. Bıçak tan korkuyorum ben. Ben onun yanında abisi gibi gözüküyorum nerden geliyor bu cesaret anlamadım.

Hocam okullarımız farklı. Ama artık cidden sinirlenmeye başladım. Şu ana kadar bir şey yapmadım. Tepeme çıkmaya başladı. Bende istemiyorum kavga etmeyi. Bir vursam gidecek zaten. Bıçaktan korkuyorum ben. Ben onun yanında abisi gibi gözüküyorum nereden geliyor bu cesaret anlamadım.

Eğer kendine çok güveniyorsa kameraların olduğu yerlerde yürümeye veya sürmeye çalış direkt hapis veya para cezası.

Bu sene liseye geçtim. Ortaokulda sevdiğim bir kız vardı. O kızın sevgilisi 7.siniftaydı. Kız gidip o çocuğa kendisini sevdiğimi söylemiş. O zamandan beri bana atarlaniyor ve artık çok sinirlenmeye başladım. Cebindeki bıçağa güveniyor sanırsam. Elinde sigara. Cılız bir şey. Bugün liseden çıktım altimda motor vardı. Ablası varmış önümde üstüne bile surmedigim halde niye üstüne sürüyon diye bana kızdı. Çok sinirlenmeye başladım. Küçük cılız bir şey. Ama güya çevresi var bıçağı var. Ne yapmalıyım? Hatada bende bu zamana kadar niye dalmadıysam.

Sakın o şahsı dövmek gibi bir şey yapma ve eğer sana dövmeye bıçaklamaya çalışırsa haksız yere o şahsı polise şikayet et.

Hocam okullarımız farklı. Ama artık cidden sinirlenmeye başladım. Şuana kadar birşey yapmadım. Tepeme çıkmaya başladı. Bende istemiyorum kavga etmeyi. Bı vursam gidecek zaten. Bıçak tan korkuyorum ben. Ben onun yanında abisi gibi gözüküyorum nerden geliyor bu cesaret anlamadım.
Dediğim gibi kavga etmemeye çalış her zaman. Bıçak taşıyan, ablası bile etrafa sataşan bir tipin ailesi de çevresi de kendisi gibi serseridir. Yani uzak dur sabrını taşırsa bile. Zira olan sana olur, bu ahlaksızlar büyüyünce her türlü naneyi yiyen tipler oluyor. Kızdan zaten hayır gelmeyeceği için uzak dur, bu müsvetteden de uzak dur.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı