Ortodontik tedavi için klinik önerisi

Chomusuke

Kilopat
Merhabalar, İstanbul'da ortodontik tedavi için çok uçuk olmayan fiyatlara sahip bir klinik öneriniz var mıdır? Tercihen Anadolu yakasında olsa iyi olur ulaşımım açısından. Uçuk fiyattan kastım da 60.000₺ gibi. Ayrıca üniversite hastanelerini önerir misiniz? Çok fazla şikayet okuduğumdan korkuyorum. Orada fiyatlar çok daha ucuzmuş diye duydum.

Merhaba, İstanbul'da ortodontik tedavi için çok uçuk olmayan fiyatlara sahip bir klinik öneriniz var mıdır? Tercihen Anadolu yakasında olsa iyi olur ulaşımım açısından. Uçuk fiyattan kastım da 60.000₺ gibi. Ayrıca üniversite hastanelerini önerir misiniz? Çok fazla şikayet okuduğumdan korkuyorum. Orada fiyatlar çok daha ucuzmuş diye duydum.

Ben de gömülü dişten tedavi olacağım ve 30 bin istiyorlar np diş hastanesinde. Genellikle teller 30-40 bin oluyor. 60 bin olmuyor yani. Devlet de aynı alıyor sanırsam. En yakınlardan gidip hepsine muayene ol. Sen hangisi daha iyiyse ona git. Yaşın küçükse ailenle gitmeni de öneririm.

Ben de gömülü dişten tedavi olacağım ve 30 bin istiyorlar np diş hastanesinde. Genellikle teller 30-40 bin oluyor. 60 bin olmuyor yani. Devlet de aynı alıyor sanırsam. En yakınlardan gidip hepsine muayene ol. Sen hangisi daha iyiyse ona git. Yaşın küçükse ailenle gitmeni de öneririm.
Devlete aylardır randevu almaya çalışıyordum olmadı, geçen gün dolgumun kenarı kırıldığı için gittiğimde bir doktor üniversite hastanelerine gitmemi önerdi hem fiyat hem hizmet açısından. Yabancılara hizmet verenlere denk geldim herhalde, öyle bi fiyat çekiyorlar ki. NP diş hastanesine bakacağım. 30 bin Ümraniye'deki kliniklere göre ucuz kalıyor.

Devlete aylardır randevu almaya çalışıyordum olmadı, geçen gün dolgumun kenarı kırıldığı için gittiğimde bir doktor üniversite hastanelerine gitmemi önerdi hem fiyat hem hizmet açısından. Yabancılara hizmet verenlere denk geldim herhalde, öyle bir fiyat çekiyorlar ki. NP diş hastanesine bakacağım. 30 bin Ümraniye'deki kliniklere göre ucuz kalıyor.

Hocam gömülü köpek dişi öyle ağrı veren bir şey olmadığından bu yaz da yaptırsam sene başı da yaptırsam değişmiyor. 35 bin sanırsam olabilecek en ucuzdu bulabildiğim. 28 bin demişlerdi fakat o klinikti. Küçüklere güvenmeyin bence. Ablam Üsküdar Üniversitesi psikolog mezunu olduğundan indirim yapmıştılar. Size der maksimum 40 gelir.

Hocam gömülü köpek dişi öyle ağrı veren bir şey olmadığından bu yaz da yaptırsam sene başı da yaptırsam değişmiyor. 35 bin sanırsam olabilecek en ucuzdu bulabildiğim. 28 bin demişlerdi fakat o klinikti. Küçüklere güvenmeyin bence. Ablam Üsküdar Üniversitesi psikolog mezunu olduğundan indirim yapmıştılar. Size der maksimum 40 gelir.
Anladım çok teşekkür ederim. Mezun indirimi varsa Marmara Üniversitesininkine de bir sorayım. 🙂

Yeni konular

Geri
Yukarı