Oruç tutarken halsiz olmak

umut.3264

Picopat
Daha fazla  
Ramazan başlayalı 1.5 hafta geçti. Ben hep oruç tutuyorum. Bu 1.5 haftada hep tuttum ama yaşadığım bir sıkıntı var. Oruç tutarken çok halsiz oluyorum. Her tarafım ağrımaya başlıyor. Yattığımda yattığım yerden kalkamayacak hissediyorum. Sahurda pek yemek yemiyorum. En çok su içiyorum ben çünkü günde 5 litreye yakın su içerim. Halsiz olmam yemek yemediğimden kaynaklı olabilir mi?

Ramazan başlayalı 1.5 hafta geçti. Ben hep oruç tutuyorum. Bu 1.5 haftada hep tuttum ama yaşadığım bir sıkıntı var. Oruç tutarken çok halsiz oluyorum. Her tarafım ağrımaya başlıyor. Yattığımda yattığım yerden kalkamayacak hissediyorum. Sahurda pek yemek yemiyorum. En çok su içiyorum ben çünkü günde 5 litreye yakın su içerim. Halsiz olmam yemek yemediğimden kaynaklı olabilir mi?

Aracın yakıtı benzin, mazot. Sen yakıtı biten bir aracın hiç hareket ettiğini gördün mü? Deposunda yakıtı az kalmış aracın performanslı çalıştığına şahit oldun mu? Sanmıyorum. İnsanın da yakıtı besindir. Yeterli enerji almazsanız enerjik nasıl hissedebilirsiniz veya olabilirsiniz?

Yüksek karbonhidrat ve protein tüketmelisin. Vitamin değerlerin de düşük olabilir. Karbonhidrat enerji kaynağıdır bu sebeple yüksek almaya özen gösterin fakat sağlıklı karbonhidrat kategorisi olmalıdır.

Yeni konular

Geri
Yukarı