Orucun bitmesine 2 gün kaldı

Tutmamamın sebebi açlık değil, her hafta deneme sınavlarına giriyor olmam. Beynime kan gitmiyor böyle.
Maalesef geçerli bir mazeret değil bu, o zaman ben de tutmazdım, vize-final girdim 2 hafta boyunca kafamı kaldıramadım.
Onun yerine bağış yapıyoruz.
Bu da ayrı mesele ya, neyse... Basit "yol" bulmuşunuz vesselam :D.
Bu sene kendimi çok zorladım ama hiç zorlanmadım. 3 saat dışarıda top peşinde koştum evde ders yaptım, iş yaptım ama bazen su hariç hiç zorlanmadım. Şu ana kadar her gün tuttum hiç aksatmadan.
Böyle artık düzenli olmuş ya, vücut hiç sorun yapmıyor. Normal günde kebapçıya götürsen 3 porsiyon alacak bünye geceki bir tabak makarnayla akşama kadar bana mısın demiyor :D. Bu yüzden Ramazan ayrı güzel, bedavaya rejime sokuyor. Hele şu pandemiden sonra bayağı iyi geldi bana.
Nasıl susuyorsunuz ya? Bir insan neden susar ki :D

Maalesef geçerli bir mazeret değil bu, o zaman ben de tutmazdım, vize-final girdim 2 hafta boyunca kafamı kaldıramadım.

Bu da ayrı mesele ya, neyse... Basit "yol" bulmuşunuz vesselam :D.

Ailem de istemiyor. Elimden gelse tutmayı denerdim. Yapabileceğim en iyi şey bu.

Uyku problemi olanlara tavsiyem bir gün saat 4 de yattım sabah 3'te kalktım sahurimi yaptım.
Ardından akşam da iftarımı yaptım biraz takıldım 11'e kadar sonra yattım uyku düzenimi düzenlemiş oldum şu an bile uykum geldi yazarken :)

Geri
Yukarı