OS X Lion InstallESD.DMG dosyası nereden bulunur?

Hangi El Capitan imajı? Gizlenmiş olabilir. Ayrıca CLOVER sanırım o. Şu an olmalı aslında bilemedim. En azından hata vermeli ya da. Başka bir yöntem daha var onda da macOS üzerinden ancak tam hatırlamıyorum nasıl olduğunu. Neden bu kadar düşük bir OSX kuruyorsun?

Hangi El Capitan imajı? Gizlenmiş olabilir. Ayrıca CLOVER sanırım o. Şu an olmalı aslında bilemedim. En azından hata vermeli ya da. Başka bir yöntem daha var onda da macOS üzerinden ancak tam hatırlamıyorum nasıl olduğunu. Neden bu kadar düşük bir OSX kuruyorsun?
Malum sitedeki El Capitan imajı ya da direkt sizin mi desem :D. Bu kadar düşük bir OS X kurmamın sebebi GMA X3100'ün maksimum Lion desteklemesi.

Benim imajlarımda var boot dosyaları. Onları macOS üzerinden oluşturuyorum ve EFI partitionları FAT32. Şu an GPT olduğu için boot edemiyor olabilir. Diski MBR yapıp aynı işlemleri dener misin? Tam emin değilim tabi.

Benim imajlarımda var boot dosyaları. Onları macOS üzerinden oluşturuyorum ve EFI partitionları FAT32. Şu an GPT olduğu için boot edemiyor olabilir. Diski MBR yapıp aynı işlemleri dener misin? Tam emin değilim tabi.
Yazdırınca bölümde bu şekilde açıkça gözükmüyordu da o yüzden dedim, şu an flash FAT32 ve MBR ama yine baştan biçimlendireyim.

O zaman orda sıkıntı var. İlk GPT denemelisin.
1649516104308.png

İşlemleri bundan sonra yapıcaksın.

USB zaten GPT imiş, tekrar MBR yapıp denedim olmadı, sonra yine GPT denedim yine olmadı. Biçimlendirme işlemlerinden sonra BOOTICE üzerinden ayarlamaları da yaptım. Nerede yanlış yapıyorum anlayamadım bir türlü, acaba sizin El Capitan imajını USB'ye Etcher ile yazdırıp kendi EFI'mi koyup El Capitan yükleyicisinin olduğu yere de Lion Recovery'sini atsam olabilir mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı