TUF Gaming GT 502 kasaya sistem önerisi

Bütçe
45000-50000

Panko

Kilopat
Daha fazla  
1715426162524.png

Kasa bu arkadaşlar.
İlk gördüğümde tutuldum bu kasaya iki ayrı bölme ile gönlümü fethetti çok sade ve şık.

İçine ekran kartı olarak RTX4000 serisinden bir parça ararken, işlemci, anakart, PSU ve RAM'lerin tek olayı bottleneck yaratmamaları olacak. Yani geri kalan parçalarda tam öneriye açığım. Maksimum 45.000TL bütçe ile (biraz esneme payı var) ne kadar iyi bir sistem sığdırabiliriz içine yardıma ihtiyacım var.

Önerdiğiniz toplama yapabileceğim sitelere de açığım. Yoksa daha karlı olacaksa (ki hiç sanmıyorum) kendim oraya buraya gidip de toplayabilirim irl.

ASUS ProART serisi bir sistem cillop gibi gider.
Eki Görüntüle 2192760
Sistemin gerçekten harika duruyor. Proart 4070 ekran kartını tercih edebilirim. Bütçemi 2x16 ram zorlayacağı için 1x16 almayı planlıyorum, ilerde 1x16 daha alırım. İşlemci olarak amd ve ya intel diye kesin bir şey diyemiyorum. 750psu sanırım tam besleyebiliyormuş onu tercih edeceğim. Ayrıca soğutucularını da beğendim noctuanin f12'ler sistemin baya sessiz çalisiyo olmalı hocam. Daha önce hiç sıvı soğutma kullanmadım pompa sesi nasıl? Bir de 3000MHZ ramler sistemine az gibi geldi bana. Şu sistem nasıl sence?
Screenshot_14.png

işlemci soğutucusu dahil olmadan neredeyse 47K'lık bi fiyat çıkıyor daha düşebilir miyim acaba?

Sistemin gerçekten harika duruyor. Proart 4070 ekran kartını tercih edebilirim. Bütçemi 2x16 ram zorlayacağı için 1x16 almayı planlıyorum, ilerde 1x16 daha alırım. İşlemci olarak amd ve ya intel diye kesin bir şey diyemiyorum. 750psu sanırım tam besleyebiliyormuş onu tercih edeceğim. Ayrıca soğutucularını da beğendim noctuanin f12'ler sistemin baya sessiz çalisiyo olmalı hocam. Daha önce hiç sıvı soğutma kullanmadım pompa sesi nasıl? Bir de 3000MHZ ramler sistemine az gibi geldi bana. Şu sistem nasıl sence?Eki Görüntüle 2192766
işlemci soğutucusu dahil olmadan neredeyse 47K'lık bi fiyat çıkıyor daha düşebilir miyim acaba?
0 ses.

Geri
Yukarı