OS X Mavericks 10.9.5 bootable USB for Intel PCs

Video rehberlerdeki adımları izledim tamamen aynı şekilde ilerledim fakat hata aldım . kurulumu başlatamıyordum bi türlü bende clover boot menüsündeki optionstaki ayarları kafama göre yaptım denedim omadı ama farklı ayarlarla sürekli deneyerek kurulum ekranına geçtim ve kurdum. sadece kurulumu başlatamıyordum onuda dediğim gibi cloverin optionsdaki ayarları rastgele bir şekilde kimini boş kimini + yaparak kuruluma geçtim . kurulum sırasında hata vs almadım fakat kurulumdan sonra EFI klasörüne ulaşamadım internet bağlantısı yapamadım daha sonra 'bluetooth pan' ile bağlandım internete ve app store bağlanırken sorunlar yaşadım(aygıt doğrulanmadı gibi) dahada çözebilmiş değilim bu konuları . Zorda olsa kurulum başarılı fakat bu sorunlar yüzünden ikinci günde sildim . app store internet bağlantısı olmadan hiçbişeye yaramıyo. kurmak için çok uğraştım ama açıkçası değmedi . kurulum yapamadıysan fazla takma WİNDOWS KRAL'dır :D

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı