Osprey Büyük Komutanlar serisi satışa çıkıyor

KazımS

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Dassault Rafale'nin Kokpiti
Daha fazla  
Tarihin en büyük komutanlarının yaşam öyküleri, askerî hayatları gibi konuları ele alan, özel hazırlanmış çizimler, haritalar ve üç boyutlu canlandırmalar bulunduran "osprey büyük komutanlar serisi" yakında Kronik Kitap üzerinde satışa çıkacak. Özellikle tarih ile ilgili kitaplar okumayı seven birisi olarak bu seriyi büyük bir heyecanla bekleyeceğim benim gibi tarih kitapları okumayı seven ya da tarihin en büyük komutanlarının yaşamlarını, askeri hayatlarını merak eden arkadaşların kesinlikle bir göz atmasını öneririm.
-

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

-
(Özellikle Atilla the Hun ve Bonaparte'ı büyük bir heyecan ile bekliyorum. Emir Timur gibi bir dehanın kitaplar arasında olmaması da beni üzdü açıkçası :( Ancak Emir Timur hakkında bilgi sahibi olmak isteyen arkadaşlar için bu kitabı öneririm.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok güzel haber bu,umarım fiyatları uygun olur.Malumunuz kitap fiyatları yüksek...
Umarım dediğiniz gibi fiyatları uygun olur kitap fiyatları gerçekten yüksek.50 TL yada üzeri olacak gibi geliyor bana çünkü kitabın içerisinde kronik kitabın da belirttiği gibi gerçekten özenle hazırlanmış haritalar ve çizimler var.50 TL olması bile bence böyle büyük bir özenle hazırlanmış kitap için iyi bir fiyat ama genel olarak baktığımızda yine pahalı oluyor :(.

Umarım dediğiniz gibi fiyatları uygun olur kitap fiyatları gerçekten yüksek.50 TL yada üzeri olacak gibi geliyor bana çünkü kitabın içerisinde kronik kitabın da belirttiği gibi gerçekten özenle hazırlanmış haritalar ve çizimler var.50 TL olması bile bence böyle büyük bir özenle hazırlanmış kitap için iyi bir fiyat ama genel olarak baktığımızda yine pahalı oluyor :(.
Bir zamanlar Ötüken yayınları Bozkurtlar romanı için uçuk bir fiyat istemişti özel basım diye.O zaman'dan beri böyle seri kitaplar veya içinde görsel nitelik taşıyan kitap görsem kesin pahalı algısı oluştu :D.
Umarım herkesin alabileceği fiyatlarda olur.

Geri
Yukarı