Osu bölümleri geçilemiyor

Hocam merhabalar.
Bugün Osu'yu indirdim.
Ama 2 yıldız üstüneki hiçbir bölümü geçemiyorum.

Yani bu bölümler insan gücü değil.

Aşırı hızlılar.
Veya tıklamaları yapamıyorum.

Bunu nasıl gelişitirebilirim?

X ve Z'yi sıralı basarak kullanmaya başlayın, mouse tuşlarından çok daha kolaylaştırırlar. Hassasiyet ayarlarını yavaş yavaş arttırın eğer tuşlara fazla yetişemiyorsanız. Bu arada yeni başlayıp 2 yıldızları bile geçememeniz çok normal. Siz oynadıkça gerisi geliyor. Hiç farkına varmıyorsunuz nasıl ilerlediğinizin. Bu arada oyun içi adınız nedir? Ara sıra oynayabiliriz isterseniz.
Osu!'yu fare ile oynayamazsınız. İnsanlar oynamak için ayrı çizim tahtası alıyor(Online derslerde hocaların ders anlatmak için kullandıkları). Bunun yanı sıra bol pratik ve kas gücü gerekiyor.

4 yıldıza kadar fare ile oynanabiliyor ki 5 6 yıldız ve üstünde mouse ile oynayan osu oyuncuları da var. Ben 4 yıldızları yeni yeni yapmaya başladım ve mouse yeterli olabiliyor.

X ve Z'yi sıralı basarak kullanmaya başlayın, mouse tuşlarından çok daha kolaylaştırırlar. Hassasiyet ayarlarını yavaş yavaş arttırın eğer tuşlara fazla yetişemiyorsanız. Bu arada yeni başlayıp 2 yıldızları bile geçememeniz çok normal. Siz oynadıkça gerisi geliyor. Hiç farkına varmıyorsunuz nasıl ilerlediğinizin. Bu arada oyun içi adınız nedir? Ara sıra oynayabiliriz isterseniz.

Hocam dediğinizden hiçbir şey anlaşılmıyor ya da benim minik beynim anlamaya yetmedi :D

Geri
Yukarı