Sekiro'da boss geçilemiyor

Oyun zor değil üstadım. Gözünde büyütmeye lüzum yok. Genichiro agresif oyun tarzı ister, beklersen pek bir şey yapamazsın. Ha ben her bir hamlesini deflect edeceğim dersen onu bilemem ama görünüşe göre burada sıkıntı yaşıyoruz. Agresif oynayınız, farkı görürsünüz.

Hocam Full atak oynuyorum ona rağmen yapamıyorum sanırım sorun bende.

Kanka bende oyunu bugün saat 21.30 gibi bitirdim herkes ishin the sword sainte zor dedi ilk denemede geçtim fakat isshin ashina kadar onunbunun çocuğu bir adam görmedim.

Bir de Elden Ring Sekiro'dan daha kolay fakat kontrollere alışınca Sekiro daha kolay oluyor fakat alışmak için Sekiro'yu 2 kere bitirmek gerek ama bence Sekiro'nun bossları elden ringinkinden daha iyi.

Kaç saatte bitirdin peki Sekiro'yu?

Hocam Full atak oynuyorum ona rağmen yapamıyorum sanırım sorun bende.

Kaç saatte bitirdin peki Sekiro'yu?

Birincisinde shura ending yaptım 24 saat 2.de Sekiro'nun oturduğu yaptım. 15 saat sürdü ama ilk iş deflect yapmayı öğrenmelisin oyunun ana mekaniği o bir de mikiri counter açarsan boss çok kolaylaşıyor.

Son düzenleme:
Sabah 12'de genichiro ile dövüşmeye başladım akşam 12 oldu neredeyse, ben hala öldüremiyorum bu adamı. İnternetten 10 tane video izledim adamlar takır takır kesiyor ben her seferinde karşısında etkisiz eleman gibi kalıyorum adamın ilk fazını zorla geçiyorum ikici fazda ölüyorum. Üçüncü faza 12 saatte sadece bir kere gelebildim yardım edin elim ayağım titriyor.

Hocam vallahi çok garip. Ben bugün genichiroyu 2.de kestim ve hiç zorlanmadım. Ama yeraltında silahlı bir tane mini boss var bana kafayı yedirtti. Cidden kişiden kişiye değişiyor galiba.

Yeni konular

Geri
Yukarı