Osu! Nasıl Oynanır?

RypekGrief

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Olabildiğince kötü
Meslek
Öğrenci
Başlıkta belirttim nasıl bir oyun ve nasıl oynanır?

Oyundaki amacın yuvarlarkları etrafındaki çember ona değmeden tıklamak ve bazen de aynısını hareketli halini yapmak (ama eğlenceli gerçekten bir aksiyon oyunundaki kadar tatmin edici).

Oyundaki amacın yuvarlarkları etrafındaki çember ona değmeden tıklamak ve bazen de aynısını hareketli halini yapmak (ama eğlenceli gerçekten bir aksiyon oyunundaki kadar tatmin edici).

Evet geçen halamlara gitmiştim onun oğlu oynuyordu, çok hızlı yaptığı için herhalde aim de geliştiriyordur diye düşünmüştüm. Gerçekten aim geliştirir mi?

Evet geçen halamlara gitmiştim onun oğlu oynuyordu, çok hızlı yaptığı için herhalde aim de geliştiriyordur diye düşünmüştüm. Gerçekten aim geliştirir mi?
Aim trainerlar kadar değil. Elin ısınmış olur. Uzun süreli oynarsan tepkilerin daha hızlı olur, şak diye flick atma olaylarından bahsediyorum, ona yardımcı olur. "Aim geliştirmek" daha çok oyundaki silahların geri tepme modellerini ezberleyip o geritepmeyi kas hafızası haline getirmekle olur.

Aim trainerlar kadar değil. Elin ısınmış olur. Uzun süreli oynarsan tepkilerin daha hızlı olur, şak diye flick atma olaylarından bahsediyorum, ona yardımcı olur.

İşte istediğim şey! Flick atamıyorum bu gerçekten işime yarayabilir, teşekkür ederim.

Aim değil de refleks diyelim biz ona, hızlı tepkimeye başlarsın.

İşte istediğim şey! Flick atamıyorum bu gerçekten işime yarayabilir, teşekkür ederim.
Aim geliştirmez çünkü oyun 2D. Ama refleks geliştirebilir. Mania oynarsan belki daha hızlı yazabilirsin klavyede.

Bizzat oynuyorum. Mevcut olan hassasiyetinize üstünlük kurmanıza yarıyor. Gerçekten her yönü ile sizi geliştiren bir oyun. Valorant gibi oyunlarda double flick atar hale geldim.

Geri
Yukarı