Osu!'da grafik tablet mi kullanmalı fare mi?

Şu an gayet iyi oynadığımı düşünüyorum, 4 star stream ağırlıklı bir mapta %93, 5 star bir mapta %91 yapıyorum. Sadece örnek göstermek için oynamıştım orada fakat gerçekten % çok düşükmüş.

4 yıldızlık bir haritada 93 oran hiç iyi değil ben mesela 4.20-5.10 arasını 97'nin aşağısında asla fclemiyorum. Aşağısında geldiği pp gelmiş gelmemiş hiç fark etmiyor zaten. Bu arada oyununu geliştirmenin bir yoluda acc ye odaklanmak, çünkü sen accyi yüksek tutmaya çalışınca otomatik elin hassaslaşıyor daha iyi oynuyorsun.

Şu an gayet iyi oynadığımı düşünüyorum, 4 star stream ağırlıklı bir mapta %93, 5 star bir mapta %91 yapıyorum. Sadece örnek göstermek için oynamıştım orada fakat gerçekten % çok düşükmüş.

Bu arada V-Sync açık galiba pcnde, onu kapat. Çok yüksek msli oynuyosun. Maksimum 1.5 olmalı ms.

V-Sync ayarını açık unutmuşum kayıt esnasında. Ben de 2.3ms civarı alıyorum. 1.5 ms alabilecek bir cihaz yok elimde.

Ondan o kadar missliyorsun aslında, güncel oynanış atar mısın?

Atayım hocam, ama grafik tablet kullanmayı bıraktım. Yüzeyi fazla aşındığı için kalem çok fazla kayıyor.

Benim bildiğim kalemi tablete sürmüyorsun, hafif yukarıdan değmeyecek şekilde tutman gerekiyor. Ama bilenler daha iyi yardımcı olur.

Benim bildiğim kalemi tablete sürmüyorsun, hafif yukarıdan değmeyecek şekilde tutman gerekiyor. Ama bilenler daha iyi yardımcı olur.
O şekilde çok zor oluyor, zaten eller yeterince kasılıyor. Değdirmeyeyim derken iyice kasıyosun. En iyisi değdirerek oynamak bence.

Atayım hocam, ama grafik tablet kullanmayı bıraktım. Yüzeyi fazla aşındığı için kalem çok fazla kayıyor.

Skin linkini atabilir misin hocam?

O şekilde çok zor oluyor, zaten eller yeterince kasılıyor. Değdirmeyeyim derken iyice kasıyosun. En iyisi değdirerek oynamak bence.

Skin linkini atabilir misin hocam?

Buradan indirebilirsiniz hocam. .osk uzantılı olmasına dikkat edin.

Geri
Yukarı