Osu! İçin grafik tablet önerisi

Bence de daha erken. Ben sadece fare ile 1900 pp yapmışım. Klavye bile kullanmıyordum. Global'de 5 basamaklı sıralamam vardı bıraktığımda. Tam olarak kaç olduğunu hatırlamıyorum. Şu an ise düşe düşe 270 bin olmuş.
Sen şu an tablete geçtiğin an 5000 pp olacağını falan sanıyorsun. Öyle olmuyor. Tablet ile oynayan arkadaşım 3500 pp yapmış mesela. O da uzun süredir oynamıyor. Bence 6 ay bekle, sonra tekrar düşün.

Kullandığın fare ne?

HyperX PulseFire surge kusura bakmayın geç oldu.
Choke yapmanın mouse ile alakası yok. Tablet ile daha fazla choke yapıyorsun. Ve pp ne göre daha yenisin. 1-2 yıl oynadıktan sonra bu soruyu kendine tekrardan sor. Tavsiye olarak ise std yi bırakıp mania başla. Mania > std.
Hesabım 2018 Nisanda açılmıştı, 2 yıl oynamadım bi abim vardı hep o oynuyordu sonra banada sardı şimdi hazirandan beri oynuyorum şuanda 5000 pp tableti yok.

Choke yapmanın mouse ile alakası yok. Tablet ile daha fazla choke yapıyorsun. Ve PP ne göre daha yenisin. 1-2 yıl oynadıktan sonra bu soruyu kendine tekrardan sor. Tavsiye olarak ise STD yi bırakıp mania başla. Mania > std.

Kanka ben 1-2 yıldır oynuyorum, şu an 629 Pp'yim bir türlü 5 yıldız map geçemiyorum, sence tablet alınır mı? Alırsam da nasıl bir şey alayım? Sen bilgili bir abimize benziyorsun :D.
knk ben 1-2 yıldır oynuyorum şu an 629 pp yim bir türlü 5 yıldız map geçemiyorum sence tablet almalımıyım alırsamda nasıl birşey alıyım sen bilgili bir abimize benziyorsun :D

Bu arada arkadaşlar aktifse bilgilendiriyim 1200 PP kastım bile konuyu açtığımda 600 pp'ydim 3 ayda Mouse'la, tablet alacaklara önerilerim wacom-ctl 480 önerebilirim rahatlıkta ancak şunu belirtiyim tableti alınca whitecat olmuyorsunuz. @UmuT.D 630 Pp'de 5 yıldız geçememen çok normal hiç gerek yok tablete benim abim 5200 PP mouse la oynuyor 8 yıldız Pass'i var.

Profilimin linkini bırakıyorum 6* Pass'im var.

Kanka ben 1-2 yıldır oynuyorum, şu an 629 Pp'yim bir türlü 5 yıldız map geçemiyorum, sence tablet alınır mı? Alırsam da nasıl bir şey alayım? Sen bilgili bir abimize benziyorsun :D.
knk ben 1-2 yıldır oynuyorum şu an 629 pp yim bir türlü 5 yıldız map geçemiyorum sence tablet almalımıyım alırsamda nasıl birşey alıyım sen bilgili bir abimize benziyorsun :D
Tablet aldığın zaman yine 5* geçemeyeceksin. Tablet konusunu lütfen 2000-2500 pp olduğunuz zaman kendinize sorun. Tablet fiyatları artık eskisi gibi ucuz değil en kötüleri 500 TL den başlıyor.

Geri
Yukarı