Osu nasıl oynanır?

Mert Kuşku

Centipat
Yer
izmir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba video izliyordum ve bir kanal gördüm adam gerçekten iyi oynuyor. Oynadığı oyunun adı osu! Bende bu şekilde oynamak istiyorum 1 yıldır oynuyorum sanırım bu arkadaşta 1 yıl gibi bir süre olmuş oyun saatim ondan daha fazla olmasına rağmen tryharda bağlasam bile olmuyor buradaki fark nedir?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Vay be eskiden bende oynardım. İşin olayı fazla abartmadan yıldız yükseltmek atıyorum 4 yıldız ar 8.5 oynuyorsan sen 4.5 yıldız ar 9 oynamaya çalış, FC leyemediğin mapleri %95'in altında bitirme. Bir de yüksek sıralamadakilerin çoğu mouse yerine grafik tabletle oynuyorlar ve bu da aim almada işi biraz daha kolaylaştırıyor diyorlar ama tam emin değilim 6 yıldıza kadar gerek yok bence, ben 6.5 yıldızlı mapleri passleyebiliyordum dandik mouse ve dandik mekaniksiz klavye ile.

Bir de bu işin dedesi shigetoradır, diğerlerine pek ısınamadım (whitecat, mreek falan)

Vay be eskiden bende oynardım. İşin olayı fazla abartmadan yıldız yükseltmek atıyorum 4 yıldız ar 8.5 oynuyorsan sen 4.5 yıldız ar 9 oynamaya çalış, FC leyemediğin mapleri %95'in altında bitirme. Bir de yüksek sıralamadakilerin çoğu mouse yerine grafik tabletle oynuyorlar ve bu da aim almada işi biraz daha kolaylaştırıyor diyorlar ama tam emin değilim 6 yıldıza kadar gerek yok bence, ben 6.5 yıldızlı mapleri passleyebiliyordum dandik mouse ve dandik mekaniksiz klavye ile.

Bir de bu işin dedesi shigetoradır, diğerlerine pek ısınamadım (whitecat, mreek falan)

Bilgilisiniz bayağı hocam.

Geri
Yukarı