Otel interneti nasıl yapılır?

ilkersv

Centipat
Daha fazla  
3 katlı ve yan tarafında bir bina daha bulunan bir pansiyonum var. 75 Mb/s internet başvurusunda bulundum ama modem ve sinyal güçlendiricilere ihtiyacım var. Sanırım 1 modem ve 2 güçlendirici yeterli olur. Bunlar neler olmalı sizce? Ayriyeten misafir ağı sistemi kurmam gerek kişilere özel internet kotası uygulaması düşünüyorum, bunu nasıl yaparım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle detaylı bir sistem olacağı için IT hizmeti veren bir bilişim firmasından destek almanız en ideal ve sorunsuz çözüm olacaktır.

Ancak ben kendim hallederim derseniz Asus Zen Wifi ürünlerini öneririm.

3 katlı ve yan tarafında bir bina daha bulunan bir pansiyonum var. 75 Mb/s internet başvurusunda bulundum ama modem ve sinyal güçlendiricilere ihtiyacım var. Sanırım 1 modem ve 2 güçlendirici yeterli olur. Bunlar neler olmalı sizce? Ayriyeten misafir ağı sistemi kurmam gerek kişilere özel internet kotası uygulaması düşünüyorum, bunu nasıl yaparım?

İkisi birbiriyle çok uyumlu çalışacaktır.

Son derece iyi iş göreceğinden eminim. Ama acaba misafir Wi-Fi sunucu uyumlu olacak mı?
Otellerde böyle şeyler kullanılmıyor diye biliyorum.

Küçük bir işletme iş görecektir umarım.
Öncelikle detaylı bir sistem olacağı için ıt hizmeti veren bir bilişim firmasından destek almanız en ideal ve sorunsuz çözüm olacaktır.

Ancak ben kendim hallederim derseniz ASUS zen Wi-Fi ürünlerini öneririm.

Biraz bilgim var sadece yönlendirilmeye ihtiyacım var. İt danışmanlığı pahalıya patlıyacaktır.
Bilgiişlem tanıdığınızdan yardım isteyebilirsiniz.

Bilgiişlem tanıdığım yok maalesef.

Son derece iyi iş göreceğinden eminim. Ama acaba misafir Wi-Fi sunucu uyumlu olacak mı?

Küçük bir işletme iş görecektir umarım.

Biraz bilgim var sadece yönlendirilmeye ihtiyacım var. İt danışmanlığı pahalıya patlıyacaktır.

Bilgiişlem tanıdığım yok maalesef.
Tabii ki olur. Neredeyse her modemde bu özellikten var.

Geri
Yukarı