Otobüste orijinal AirPods buldum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocam ama adam sağ kulaklık kulağındayken kaybetmiş, büyük bir ihtimal nerede kayboldugunu bilmiyor.

Hocam, bana yakın bir Apple mağazası yok ve vaktim yok.

Bağcılar 92ş 🤨🤨
Keşke kutuyu almak yerine şoföre teslim etseydiniz, eğer aklı selim biriyse gereğini yapardı.

Kayıp eşyaya falan bildirin, geri vermeye çalışmanız örnek bir davranış.
Şimdi birisi AirPods kaybettim diye konu açar 😄

Bugün otobüsle eve giderken koltukta bir AirPods Pro buldum. Önce çakma zannetim fakat eve geldiğimde üstünde california falan yazdığını gördüm. Başta supercopy sandım fakat sonra seri numarasını gördüm, sorgulattım ve ürün orijinal 8 ay garantili çıktı. Sahibine geri vermek istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Apple ara seri nodan sorgulatip falan bakarlar nereden alindigina nasil alindigina ugrasmak istemiyorsan direk ieti ara.

Keşke kutuyu almak yerine şoföre teslim etseydiniz, eğer aklı selim biriyse gereğini yapardı.

Hocam adam yaşlıydı çocuğu vs yoksa nasıl bulsun nereden bilsin belki de direk çöpe atardı. Bu ülkede para kolay kazanılmıyor çalacak olsam hiç konu bile açmazdım atardım cebe kimsede bulamazdı. Benim başıma böyle bir olay gelseydi çok üzülürdüm.
Apple ara seri nodan sorgulatip falan bakarlar nereden alindigina nasıl alindigina ugrasmak istemiyorsan direk ieti ara.

Aradım ve bugün adama ulaştım fakat işin kotü yanı adam ürünü 2020 de ikinci el olarak satmış alan arkadaşında numarası uzun zaman oldugu için silinmiş hala arıyorum.

Hocam adam yaşlıydı çocuğu vs yoksa nasıl bulsun nereden bilsin belki de direk çöpe atardı. Bu ülkede para kolay kazanılmıyor çalacak olsam hiç konu bile açmazdım atardım cebe kimsede bulamazdı. Benim başıma böyle bir olay gelseydi çok üzülürdüm.
Otobüslerde kamera var diye biliyorum. Polise gidip oradan otobüs kamerası (varsa) izleyip adamı bulursunuz.

Otobüslerde kamera var diye biliyorum. Polise gidip oradan otobüs kamerası (varsa) izleyip adamı bulursunuz.

Hocam olayı yukarıda anlattım adamı hala bulmaya çalışıyorum eski sahibi Letgo'dan ulaşmaya çalışıyor eger Letgo'ya bakıyorsa kısa süre içerisinde teslim edeceğim.

Hocam olayı yukarıda anlattım adamı hala bulmaya çalışıyorum eski sahibi Letgo'dan ulaşmaya çalışıyor eger Letgo'ya bakıyorsa kısa süre içerisinde teslim edeceğim.
Adamı Letgo'dan buldun mu?

Seri numarası kaybeden kişinin Apple ID'sine bağlıysa Apple'ı arayın. İyi kötü seri numarasından sahibi yine bulunur. Bağlamaya çalışın arkadaşın adı falan yazıyor olabilir. Yazıyorsa adını faturası ile kontrol etmeden vermeyin derim. Çakallar almaya çalışabilir.

Adamı Letgo'dan buldun mu?

Hocam ürün ikinci el satılmış fakat arkadaşın numarası silinmiş satan abide Letgo'dan eski konuşmaları buldu oradan adama tekrar yazdı cevap verirse eğer direk vereceğim geri.
Seri numarası kaybeden kişinin Apple ID'sine bağlıysa Apple'ı arayın. İyi kötü seri numarasından sahibi yine bulunur. Bağlamaya çalışın arkadaşın adı falan yazıyor olabilir. Yazıyorsa adını faturası ile kontrol etmeden vermeyin derim. Çakallar almaya çalışabilir.

Hocam ikinci el alan yani kaybeden arkadaş Android ile kullandıgı için ismi vs çıkmıyor.

Hocam ürün ikinci el satılmış fakat arkadaşın numarası silinmiş satan abide Letgo'dan eski konuşmaları buldu oradan adama tekrar yazdı cevap verirse eğer direk vereceğim geri.

Hocam ikinci el alan yani kaybeden arkadaş Android ile kullandıgı için ismi vs çıkmıyor.
En kötü ihtimal adam cevap vermez ise satıcıya onunla buluştuğu yeri sorabilirsiniz. Eğer yakın tarihli ise polisler ile kamera kaydından adamı izleyip gittiği yeri bulabilirsiniz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı